امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40405
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 148
دکتر قدرت الله رحمانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به نامه هفته گذشته جبهه جانبازان به رییس جمهور ...

دکتر قدرت الله رحمانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به نامه هفته گذشته جبهه جانبازان به رییس جمهور که در رسانه هامنتشرشد، اظهارداشت : درآن نامه بایدها ونبایدهایی راکه در گزینش وانتصاب رییس بنیادشهیدلازم است مراعات شوداعلام کردیم و معرفی فرد یا افرادخاص به دولت، مدنظر جبهه نبود.

وی باابراز نگرانی از تاخیر دولت درانتصاب رییس بنیادشهید افزود:در حالی که تیم دولت کامل شده و قریب به اتفاق معاونان رییس جمهور منصوب شده اند، هنوز خبری از انتصاب ریاست بنیادشهید نیست و این مسئله با توجه به سرعت عمل تحسین برانگیز رییس جمهور در چینش هیات دولت منشا نگرانی شده است که چرا با وجود معرفی سریع دیگر اعضای دولت، درباره رییس بنیادشهید این همه تاخیرصورت گرفته است.

رحمانی تاکید کرد: شورای مرکزی جبهه جانبازان انقلاب اسلامی  درجلسه اخیر خود به جمع بندی جدیدی رسید و تصمیم گرفت برای کمک به دولت وبا هدف تسریع در انتخاب فردی مناسب برای تصدی ریاست بنیاد ،گرینه های مطلوب را با توجه به شاخص ها و ویژگی های بیان شده  در نامه هفته گذشته خود به رییس جمهور معرفی نماید.

دبیر جبهه جانبازان انقلاب اسلامی افزود: اکثریت قاطع اعضای شورای مرکزی جبهه ؛ آقای حسین مظفر را ازجمله افراد واجد وجامع شرایط تصدی ریاست بنیاد می دانند و معتقدند ایشان علاوه بر داشتن همه شرایط لازم برای احراز این سمت، و افزون بر نمایندگی مردم درمجلس شورای اسلامی ، مورد وثوق و طرف اعتماد رهبرمعظم انفلاب هم هستند و از طرف معظم له به عنوان عضو حقیقی مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شده اند.

رحمانی درپاسخ به این سئوال که آیا آقای مظفر تنها گزینه پیشنهادی جبهه جانبازان برای ریاست بنیاد است اظهار داشت: با توجه به معیارهایی که اعلام کرده ایم مصادیق متعددی مورد بحث در شورای مرکزی قرار گرفته اما با توجه به اینکه احراز این سمت علاوه بر معرفی رییس جمهور نیازمند تایید رهبری هم هست تاکنون کسی غیر از آقای مظفر نصاب لازم را در جبهه کسب نکرده ولی این به معنای نفی  دیگر افراد نیست و باب این بحث تا زمان انتخاب گزینه نهایی در شورای مرکزی جبهه جانبازان باز است. 
/انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها