امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۲:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4041
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۲۷
تعداد بازدید: 156
به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سایت مجلس ایران، پس از دعوت فراکسیون رهروان مجلس شورای اسلامی از ...

به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سایت مجلس ایران، پس از دعوت فراکسیون رهروان مجلس شورای اسلامی از حدادعادل و پذیرش وی این دیدار صبح امروز در فضایی صمیمی انجام شد. در این جلسه که با حضور شورای مرکزی فراکسیون رهروان برگزار می شد حداد عادل ضمن تشریح برنامه های خود به پایبندی از ائتلاف سه گانه تاکید کرد . حداد عادل گفت مشکل امروز کشور استفاده از روشهای غلط است و این روشهاست که باید اصلاح شود ما باید بازی در اقتصاد را تعطیل و به واقعیات علم اقتصاد اعتماد کنیم وی در ادامه مقاومت اقتصادی و تغییر سبک زندگی را دو روی سکه دانست و افزود تیم اقتصاد رئیس جمهور باید در سطوح مختلف اقتصاد متنوع و بدون وابستگی به جریانات سیاسی و پاک باشد.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس و کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم در ادامه سیاست خصمانه را در سطح بین الملل مردود دانست و گفت در سیاست خارجی باید هوشمندانه رفتار کنیم و این به معنای کوتاه آمدن از اصول نیست و چنانچه بنده رئیس جمهور شوم ذره ای از اصول انقلابی ام عقب نشینی نخواهم کرد.

در ادامه جلسه حداد عادل به پرسشهای اعضای فراکسیون رهروان در زمینه های سیاسی – اقتصادی و فرهنگی پاسخ داد.

بازگشت به صفحه نخست سرویس فضای مجازی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها