امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۱۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40411
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 56
عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سخنان ...

عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری مبنی بر فعالیت جهادی قوه مجریه در عرصه اداره کشور گفت: قوه مجریه باید در عرصه اجرایی کشور از متخصصین و کارشناسان بهره گیرد و از افراد توانمندی که سابقه اجرایی موثری دارند، در اداره امور کشور استفاده کند و رقابت‌های زمان انتخابات، امروز جای خود را به رفاقت دهد.

وی با بیان اینکه ملت ایران شایسته خدمات بیشتری هستند، افزود: باید برای خدمت به مردم، آستین‌ها را بالا زد و به زمان توجه نکرد و مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم از جمله مواردیست که در شرایط فعلی باید مد‌نظر مسئولین اجرایی کشور باشد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تأکید بر لزوم پاکدستی مسئولین اجرایی کشور اظهار داشت: افرادی باید در رأس امور اجرایی کشور قرار گیرند که علاوه بر داشتن توان اجرایی افرادی پاکدست باشند و از این گذشته نهادهای نظارتی باید قویتر از قبل عمل کرده و دولت نیز از نهادهای نظارتی استقبال کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها