امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40412
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 41
فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به درج ...

فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به درج مقاله‌ای در یکی از روزنامه‌های اصلاح طلب با موضوع امتیازدهی یکجانبه به غرب در موضوع هسته‌ای به قلم «ناصر هادیان» که ادعا می شود یکی از اعضای اتاق فکر تیم هسته‌ای دولت جدید بوده، گفت: امتیاز دادن به دشمن با آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی همخوانی ندارد و افرادی که می‌خواهند با اظهار نظرات شخصی، انگیزه‌های دشمن را تقویت کنند باید مراقب رفتار خود باشند.

وی با بیان اینکه دولت روحانی با شعار تدبیر و اعتدال روی کار آمد و مردم به شعار تدبیر و اعتدال روحانی رای دادند، تصریح کرد: چشم‌پوشی از حقوق مسلم ملت ایران با اعتدال همخوانی ندارد و ما انتظار داریم آقای روحانی با اتخاذ مواضع صریح و شفاف، افراطیون را مایوس کند.

نماینده مردم پاکدشت امتیاز دادن به دشمن را نوعی بی‌تدبیری در عرصه سیاست بین‌المللی خواند و افزود: دشمنی که تمام حقوق ملت ایران را به رسمیت نمی‌شناسد و به حقوق ملت ایران احترام نمی‌گذارد، اهل سازش و تعامل نیست و تنها زمانی می‌توان با این دشمن تعامل کرد که دست از حقوق و اصول خود برداریم.

بشیری با بیان اینکه سازش و تعامل با آمریکا به مثابه چشم‌پوشی از حقوق ملت ایران است، گفت که هیچ کس حق ندارد و نمی‌تواند حقوق هسته‌‌ای ملت ایران را نادیده بگیرد و از‌ آن چشم‌پوشی کند.

نماینده مردم پاکدشت در پایان گفت: با توجه به شناختی که از آقای روحانی وجود دارد، انتظار می‌رود که ایشان همچنان که پیش از این گفته‌اند، در بحث هسته‌‌ای از حقوق مردم کوتاه نیایند و نسبت به کسانی که امتیاز یک طرفه به غرب را مطرح می‌کنند موضع شفاف بگیرند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها