امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40413
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 81
حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از ...

حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از سرمقاله یک روزنامه اصلاح‌طلب درباره امتیاز یک طرفه به غرب در بحث هسته‌ای با قلم ناصر هادیان انتقاد کرد و گفت که اینگونه مواضع با سیاست‌هایی که روحانی اعلام کرده مغایرت دارد.
وی با بیان اینکه انتخابات باشکوه 92 غرب را در آستانه امتیاز دادن به ملت ایران قرار داده است، گفت:‌ آمریکا و برخی کشورهای غربی محکوم به لغو تحریم‌های اعمالی علیه ملت ایران هستند.
نماینده مردم بم فتنه 88 و فتنه‌گری برخی‌ها بعد از انتخابات 88 را موجب شدت گرفتن تحریم‌ها دانست و افزود: کسانی که بحث امتیاز یکجانبه هسته‌ای به غرب را مطرح می‌کنند، ساده‌انگارانه به موضوع هسته‌ای نگاه می‌کنند چرا که آنان به حقوق مسلم هسته‌ای ملت ایران توجهی ندارند.
غضنفرآبادی با بیان اینکه پافشاری بر حقوق هسته‌ای ملت ایران خواست مردم از دولت‌ها بوده است، تاکید کرد: آقای روحانی به صراحت گفتند که از حقوق هسته‌ای مردم در مقابل نظام سلطه کوتاه نخواهد آمد و لذا اینکه برخی ها در گوشه و کنار از امتیاز یک طرفه به غرب سخن می‌گویند، جای تعجب دارد.
وی با بیان اینکه روحانی به حمایت از حقوق هسته‌ای ملت ایران مصمم است، گفت که روحانی توجهی به اظهارات افراد غیرمربوط با برنامه هسته‌ای ایران توجهی نخواهد داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها