امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40420
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، ترکیب کشتی‌های نیروهای واحد عملیاتی ناوگان دریایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، ترکیب کشتی‌های نیروهای واحد عملیاتی ناوگان دریایی روسیه در دریای مدیترانه طی چند روز آینده جدید خواهد شد.

یک مقام آگاه در ستاد کل نیروهای مسلح روسیه اعلام کرد: اوضاع در شرق دریای مدیترانه با توجه به حساسیست اوضاع پیرامون سوریه بسیار پیچیده شده و ما را وادار کرده است تا در ترکیب کشتی‌های نیروهای واحد عملیاتی ناوگان دریایی روسیه تجدید نظر کنیم.

به گفته وی، طی چند روز آینده رزمناو موشک انداز «ماسکوا» متعلق به ناوگان دریای سیاه روسیه به این گروه ملحق خواهد شد که اکنون نیز وظایف محوله خویش را در آب‌های اقیانوس آتلانتیک شمالی به پایان رسانده و بزودی از اقیانوس اطلس گذشته و وارد تنگه جبل الطارق خواهد شد.

این مقام نظامی همچنین گفت: علاوه بر این در اوایل ماه سپتامبر هم باید رزمناو موشک انداز «واریات» متعلق به ناوگان اقیانوس آرام روسیه نیز به ترکیب کشتی‌های نیروهای واحد عملیاتی ناوگان دریایی روسیه بپیوندد که جایگزین کشتی بزرگ ضد زیردریایی «آدمیرال پانتلییف» خواهد شد.

این در حالی است که روز سه شنبه، 27 آگوست مقامات نظامی روسیه اعلام کردند که ناوگان نظامی-دریایی روسیه که کشتی‌های آن در حال حاضر در دریای مدیترانه مستقر هستند، فعلا قصد ندارد ترکیب گروه‌های خود را در پاسخ به افزایش حضور نظامی آمریکا در منطقه افزایش دهد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها