امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40430
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «نبیل فهمی» گفت: در حالی که مصر با استفاده از سلاح شیمیایی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «نبیل فهمی» گفت: در حالی که مصر با استفاده از سلاح شیمیایی از سوی هر طرفی مخالف است و از جامعه جهانی می‌خواهد مسئولان این امر را مواخذه نماید اما به روشنی تاکید می‌کند که هرگز در هیچ گونه اقدام نظامی علیه سوریه مشارکت نخواهد کرد.

وی افزود که مصر در راستای مواضع ثابت خود در رابطه با مخالفت با دخالت نظامی خارجی در سوریه و پایبندی بر این مسئله که استفاده از زور در روابط بین‌المللی مردود است مگر اینکه برای دفاع از خود یا بند هفتم منشور سازمان ملل باشد، بر این اساس قاهره مخالفت خود با هر گونه اقدام نظامی علیه سوریه را اعلام می‌کند.

فهمی از شورای امنیت نیز خواست تا تمام تلاش خود را برای اجرای تحقیقات در این حوادث بکار گیرد و اقدامات لازم را در قبال این جنایت وحشتناک اتخاذ نماید.

وی در ادامه از همه طرف‌های سوری و جامعه جهانی خواست تا سریعا کنفرانس ژنو 2 برای پیدا کردن راه‌حل سیاسی بحران سوریه و حفظ تمامیت ارضی آن ، برگزار نمایند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها