امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4044
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۲۷
تعداد بازدید: 142
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس معاون اجتماعی خد‌متگزاران در پاسخ به این سؤال که لیست های انتشار یافته کاندیدا های شو را ها از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس معاون اجتماعی خد‌متگزاران در پاسخ به این سؤال که لیست های انتشار یافته کاندیدا های شو را ها از سوی برخی افراد و جریان‌ها منتسب به کاندیدا های نهایی ستاد خدمتگزاران است یا نه گفت: این لیست‌های ارائه شده در حد حدس و گمان است و ستاد خدمتگزاران پس از بررسی نهایی کاندیدا‌ها بر اساس معیار و ضوابط این ستاد اقدام به انتشار لیست نهایی خدمتگزاران جهت انتخابات دوره چهارم شورا‌ها خواهد کرد.
محمد ودود حیدری با اشاره به لیست‌های منتشر شده تاکید کرد : اکثر لیست‌ اسامی انتشار یافته شده بر روی افراد سر‌شناس و صاحب نظر دارای نقطه عطف هستند و این تمرکز نشان می‌دهد که گزینش‌های صورت گرفته با توجه به مشترکات لیست‌های احتمالی گروه‌های فعال جمع‌آوری و دسته‌بندی ارائه شده است با این حال لیست‌های منتشر شده روی خروجی برخی از سایت‌ها و خبر‌گزاری‌ها در حد گمانه‌زنی افراد و گروه‌ها می باشد .
عضو ستاد خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت با تأکید بر این نکته که هنوز لیست‌های نهایی ارائه نشده است گفت: گنجانده شدن نام افراد در لیستهای ارائه شده نشان از فعالیت برای ارائه لیست های نزدیکتر به اسامی نهایی کاندیداها شوراها است.
وی افزود: بنابر‌این نمی‌توان این لیست‌ها را که از سوی افراد و سایت‌ها و حتی برخی جریان‌ها اعلام شده را بصورت قطعی تأیید یا رد کرد و این امر مستلزم زمان است علاوه بر اینکه می‌باید منتظر بود تا اسامی کاندیداهای تأیید صلاحیت شده از سوی مراجع ذی‌صلاح اعلام شود .
گفتنی است برخی سایت های و جریان ها در چند روز گذشته لیست های از اسامی کاندیداهای شورا های دوره چهارم را انتشار داده و آنها را به جریان و گروه های فعال در عرصه انتخابات شورا نسبت داده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها