امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۴:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40453
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 171
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حسن کربلایی مدیر کل استان های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ‌در این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حسن کربلایی مدیر کل استان های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ‌در این دیدار ‌به پیشینه کار این خبرگزاری در سطح کشور اشاره و ابراز کرد: خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس کار خود را از بهمن ماه سال 82 به صورت رسمی آغاز کرد و اکنون حدود یک دهه پرافتخار از عمر این خبرگزاری در سطح کشور می‌گذرد.

وی افزود:‌ این خبرگزاری تلاش کرده است در طول یک دهه کاری خود سرباز راستین نظام باشد و توفیقات این نظام را به جامعه انعکاس دهد و هر جا که نیاز بوده است سخنان مردم را به گوش مسئولان نظام برساند و نقدهای دلسوزانه را مطرح کند.

مدیرکل استان‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تصریح کرد: خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس همواره تلاش کرده است پشت سر ولایت در حرکت باشد و از چارچوب نظام خارج نشود.

وی به عملکرد خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در فتنه 88 بیان داشت: این خبرگزاری توانست در زمانی که فتنه 88 رخ داد عملکرد مناسبی از خود نشان دهد و در این راستا دوست و دشمن زبان به اعتراف گشودند که خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار مبارزه با این جریان بود.
 *انتشار روزانه 1400 خبر در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس

کربلایی در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت شایان دفاتر استانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سراسر کشور اشاره و ابراز داشت: این خبرگزاری در سراسر کشور سرپرست و نمایندگانی دارد که اخبار مربوط به حوزه خود را به صورت روزانه منعکس می‌کنند.

وی اذعان کرد:‌ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس افتخار دارد به صورت روزانه هزار و 400 خبر در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ... را به صورت رسمی منتشر کند.

مدیرکل استان‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس خاطرنشان کرد: خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس افتخار انتشار اخبار مربوط به مراجع عظام را دارد و در این راستا رابطه تنگاتنگی وجود دارد.
انتهای پیام/78005/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها