امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40461
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 80
چندی است گروه‌های تکفیری که همه مسلمانان غیر از خود را کافر می‌دانند، با برنامه‌ریزی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی، پول و دلارهای نفتی آل‌سعود و ...

چندی است گروه‌های تکفیری که همه مسلمانان غیر از خود را کافر می‌دانند، با برنامه‌ریزی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی، پول و دلارهای نفتی آل‌سعود و قطر و حمایت سیاسی کشورهای خودکم‌بینی چون ترکیه که تلاش می‌کنند ضعف خود را با دخالت در دیگر کشورها جبران کنند، با راه‌انداختن موج خشونت و ترور در کشورهای اسلامی جامعه مسلمانان دنیا را وارد جنگ فرقه‌ای کنند.

این گروهک‌های مزدور که بیش از یک دهه است در افغانستان و عراق با اقدامات تروریستی، آتش وحشت را در دل مردم مظلوم این کشورها برافروخته‌اند، به دستور اربابان اینک سوریه را جولانگاه خود قرار داده‌اند و با تهاجم به مردم غیرنظامی، اعدام کودکان ۴-۳ ساله، تیرباران کودکان خردسال و نوجوانان، خوردن قلب انسان‌ها، سر بریدن فجیع مسلمانان به ویژه شیعیان، تهاجم به مراقد اولیای الهی، نبش قبر و ربودن ابدان مطهر آن بزرگواران تاریخ اسلام و... و هر جنایتی که به ذهن هم نمی‌رسد، سعی دارند شیعیان و هم‌چنین سنی‌های متعادل را تحریک و تهییج کرده و در نهایت به هدف استکبار جهانی و شیاطین دنیا که همانا جنگ مذهبی است جامه عمل بپوشانند.

انفجارهای تروریستی در لبنان یک روز در محلات شیعیان و روز دیگر در میان اهل سنت، برافروخته‌تر کردن آتش جنگ در سوریه، تشدید بی‌سابقه حملات تروریستی در عراق، اعزام فوج‌فوج تروریست به منطقه غرب آسیا به ویژه سوریه و مواردی از این قبیل و در آخرین مورد استفاده شورشیان مسلح از تسلیحات شیمیایی علیه غیرنظامیان در سوریه و انداختن دروغین مسؤولیت آن به گردن سوریه و تهدید نظام حاکم بر این کشور به تهاجم نظامی و تشکیل ائتلاف بین‌المللی علیه اسد به دنبال پیروزی‌های بزرگ ارتش سوریه بر تروریست‌های تکفیری، نشان از کامل شدن نگارش سناریویی دارد که مدت‌هاست توسط شیاطین دنیا و عمله‌های تکفیری ـ سلفی آنها در حال تمرین است.

اشتباه تاریخی آمریکا در به وجود آوردن گروهک‌های جانی تکفیری و تجهیز آنها در حالی است که این کشور بیش از 2 دهه پیش هم این اشتباه را در تشکیل القاعده و طالبان مرتکب شد؛ گروه‌هایی که برای مقابله با ارتش سرخ شوروی که به افغانستان تجاوز نظامی کرده بود تشکیل و مجهز شدند ولی بعدها واشنگتن قادر به مهار آنها نشد و امثال اسامه بن لادن و ملاعمر به جان خود آمریکا و متحدان آن و منافع این کشورها افتادند.

اوضاع امروز نیروهای آمریکا و ناتو در افغانستان و کشتار روزانه سربازان آنها در این کشور توسط طالبان یا انفجارهای انتحاری عوامل القاعده، هم‌اکنون هم بلای جان آمریکاست ولی این کشور همین اشتباه را در سوریه و لبنان هم دارد تکرار می‌کند!!

اگر دیروز القاعده و طالبان توسط آمریکا و انگلیس و غرب به سلاح‌های متعارف نظامی مجهز شدند و آن بلاها و ترورها را بر سر اتباع غربی و سربازان این کشورها آوردند به طوری که الان به صورت هرروزه از آمریکائیان تلفات می‌گیرند و آمریکا مجبور شده است با هواپیماهای بدون سرنشین این تکفیری‌های بی‌منطق و مزدور را از بین ببرد، امروز که آنها را به سلاح کشتار جمعی مجهز کرده است تا به اصطلاح دولت سوریه را متهم به استفاده از آن کند، فردا که باز هم تکفیری‌ها «رَم» کردند و دیگر از آنها فرمان نبردند، آمریکا چگونه می‌خواهد این افرادی که از عقل، انسانیت و فهم بویی نبرده‌اند را مهار کند؟!

البته اینجا هم برای هزارمین بار مزدور بودن سردمداران کاخ سفید و فرمان‌بری‌شان از لابی صهیونیزم اثبات می‌شود. سران آمریکا با آنکه امنیت اتباع این کشور را با تجهیز تکفیری‌ها به سلاح کشتار جمعی بیش از گذشته به خطر می‌اندازند، مجبورند برای بقا در قدرت این خواسته اسرائیل را اجابت کنند چون تنها صهیونیست‌ها در خطر قرار نمی‌گیرند.

با هوشیاری مسلمانان دنیا و خویشتن‌داری آنها که خواست و فرمان حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای ولی امر مسلمین جهان است، نقشه جهان کفر و عمال تکفیری، وهابی و سلفی آن، نقش بر آب خواهد شد و شناخت برنامه دشمن از سوی جهان اسلام است که می‌تواند منجر به ناکامی آنها و بازگشت آرامش به منطقه شود.

هم‌چنین، همان طور که رهبر بزرگوار انقلاب پیش‌بینی فرمودند، دور نیست روزی که بار دیگر کید دشمنان اسلام به خودشان برگردد و تکفیری‌ها آرامش را همین‌طور که امروز از سوریه گرفته‌اند، از آنها هم بگیرند.

«ومکروا و مکرالله والله خیرالماکرین».
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها