امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40496
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی که به خاطر لغو اردوهای پی در پی ناراحت است چند روز پیش در جلسه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی که به خاطر لغو اردوهای پی در پی ناراحت است چند روز پیش در جلسه ای با مهدی تاج و علی کفاشیان شرکت کرد و در آن نشست مقرر شد که امروز پنجشنبه جلسه ای دیگر میان تنی چند از مسئولان فدراسیون و وی برگزار شود که این اتفاق نیفتاد.

کی روش در حالی که در این جلسه قرار بود در مورد برنامه های آتی تیم ملی صحبت شود حضور پیدا کرد و اتفاقا علی کاظمی و بهروان را دید اما وقتی متوجه شد که مهدی تاج به نشست نیامده است بسیار عصبانی شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال با حالت عصبانیت نشست را ترک کرد و در محوطه ای باز نشست و با عصبانیت سر خود را تکان می داد.

کی روش در این باره به خبرنگار فارس اظهار داشت: هیچ حرفی نمی زنم و فقط بدانید آنهایی که قرار بود به این جلسه بیایند نیامدند. با این وضعیت هیچ کاری نمی توان انجام داد.

به گزارش فارس، علی کاظمی که در نشست کی‌روش و سایر مسئولان حضور پیدا کرده بود به خبرنگار فارس عنوان کرد: نمی دانم که چرا تاج نیامده ولی اگر قرار بود او بیاید شخصی نیست که بدقولی کند. به من ابلاغ شده بود که جلسه ساعت 11 برگزار می شود و من هم آمده ام. اتفاقا با کی‌روش که صحبت کردم او می گفت قرار بود تاج در این نشست حاضر باشد ولی نیامده است.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال ایران خود را برای حضور در مسابقات جام جهانی آماده می کند و در حالی که همه چشم انتظار کمک به فدراسیون هستند هیچ اتفاقی نیفتاده است و سرمربی تیم ملی نیز از اتفاقات به وجود آمده ناراضی است وطی چند روز گذشته بارها مسئولان فدراسیون در خصوص مشکلات مالی و لغو اردوهای پی در پی ناراحتی خود را اعلام کرده اند.
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها