امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40498
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 129
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، «سید واثق البطاط»، رهبر ارتش «المختار» عراق تهدید کرد که در صورت هرگونه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، «سید واثق البطاط»، رهبر ارتش «المختار» عراق تهدید کرد که در صورت هرگونه تجاوز غربی و آمریکایی علیه سوریه منافع و حضور آمریکایی‌ها در عراق را هدف قرار خواهد داد.

آماده حضور در سوریه و دفاع از این کشور هستیم

رهبر ارتش «المختار» عراق همچنین آمادگی این ارتش برای حضور در خاک سوریه جهت دفاع از خاک و مردم این کشور در قبال تجاوزات کشورهای غربی و آمریکا را اعلام و تاکید کرد که گردان‌ها تحت فرمان وی عمل خواهند کرد.

حمله آمریکا به سوریه توجیهی ندارد
«البطاط» که با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد گفت‌وگو می‌کرد، تأکید کرد: حمله‌ای که آمریکا و هم پیمانانش علیه سوریه تدارک می‌بینند، اقدام توجیه نشده است که به بهانه و دستاویزی دروغین صورت می‌گیرد و این موضوعی است که همه از آن اطلاع دارند و این کشورها تلاش می‌کنند، سوریه را بابت جرمی که مرتکب نشده مجازات کنند.

به تمام منافع و افراد آمریکا در عراق حمله می‌کنیم
وی با بیان اینکه در واقع اقداماتی که آمریکا برای به بن بست کشاندن تلاش‌های دیپلماتیک جهت حل بحران سوریه انجام داد، جنایت و جرم است، تهدید کرد که ارتش المختار ضربات دردناکی را به تمام منافع آمریکا در عراق و اماکن حضور آنها در صورت اقدام به حمله علیه سوریه وارد خواهد کرد.

متجاوزان به سوریه در امان نخواهند بود

وی با تاکید بر اینکه ارتش المختار در سطح بسیار بالا و عالی نظامی و با دقت و توانمندی بسیار خواهد جنگید، گفت: واکنش به هرگونه تجاوز و تعدی به سوریه جنگ باز تلقی خواهد شد و در این جنگ هیچ یک از منافع و مصالح کشورهای حمله کننده علیه سوریه در امان نخواهد بود.

البطاط در ادامه با بیان اینکه آمریکا تا زمانی‌که به تحمیل سیاست‌های خبیث خود در منطقه ادامه دهد، از هیچ حمله‌ای در امان نخواهد ماند، افزود: حمله به سوریه به معنای تجاوز به مقاومت اسلامی است.

حمله به سوریه تجاوز به مقاومت اسلامی است
رهبر ارتش المختار عراق آمادگی گردان‌های این ارتش برای راهی شدن به سمت سوریه و مقابله با هرگونه حمله و تعدی به خاک و مردم سوریه را اعلام کرد.

وی تاکید کرد که ارتش المختار بر اساس اوضاع و تغییر و تحولات جاری در منطقه، پرچمدار حق علیه باطل خواهد بود.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها