امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40503
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طبق نتایج نظرسنجی شبکه تلویزیونی «زد دی اف» آلمان، 58 درصد از مردم آلمان که در این نظرسنجی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طبق نتایج نظرسنجی شبکه تلویزیونی «زد دی اف» آلمان، 58 درصد از مردم آلمان که در این نظرسنجی شرکت کردند اقدام نظامی علیه سوریه را رد می‌کنند و تنها 33 درصد از مداخله نظامی علیه دولت «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه حمایت می‌کنند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 41 درصد از آلمانی‌ها بر این باورند در صورتیکه اقدام نظامی به رهبری آمریکا علیه سوریه انجام گیرد، کشورشان می‌بایست از نظر مالی و تجهیزات مشارکت خود را در این جنگ اعلام کند و 55 درصد با همکاری و مشارکت آلمان در این جنگ مخالفت کردند.

بر اساس این گزارش، این نظرسنجی به صورت تلفنی در 26 تا 28 آگوست (4 تا 6 شهریور) انجام گرفته است و در یکهزار و 348 نفر نیز در آن شرکت کردند.

آلمان اعلام کرده است که اگر ثابت شود دولت سوریه از سلاح‌های شیمیایی علیه مردم خود استفاده کرده است، از واکنش‌های جامعه بین‌الملل علیه سوریه حمایت خواهد کرد.

آمریکا، انگلیس و فرانسه علیرغم نبود شواهد، نیروهای اسد را عامل حمله ظاهراً‌ شیمیایی چهارشنبه هفته گذشته در نزدیکی دمشق می‌دانند و این در حالی است که دمشق اعلام کرده که تروریست‌های سوری عامل این حمله هستند.

نظرسنجی‌های دیگر هم نشان می‌دهد که اکثر آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها با مداخله نظامی در سوریه مخالفند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها