امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40510
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 131
 «واصل ابویوسف»، دبیرکل جبهه آزادیبخش فلسطین و عضو کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

 «واصل ابویوسف»، دبیرکل جبهه آزادیبخش فلسطین و عضو کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در رام الله تاکید کرد که حمله آمریکا و کشورهای همپیمانش به سوریه در راستای اجرای طرح تقسیم جهان عرب و ایجاد خاورمیانه‌ای جدید براساس دیدگاه‌ها و خواست آمریکاست.

ابویوسف همچنین گفت:‌ هدف این حمله همچنین تضعیف توانمندی‌های جهان عرب، تجزیه و تفکیک آن است و آمریکا از این طریق تلاش می‌کند، جهان عرب را فرمانبردار و مطیع تام سیاست‌های خود کند.

حمله به سوریه تنها خدمت به اسرائیل است

وی تاکید کرد که حمله به سوریه تنها و تنها به اسرائیل و دشمنان امت اسلامی و عربی خدمت خواهد کرد.

ابویوسف توضیح داد که در شرایط کنونی اولویت مطرح حفظ توانمندی‌ها و قدرت امت عربی است و در همین راستا خواستار حل بحران سوریه در داخل این کشور دوست و برادر از راه‌های مسالمت‌آمیز شد.

وی در این ارتباط بر ضرورت تلاش جهت متوقف کردن درگیری‌ها و جنگ داخلی و حفظ وحدت و انسجام و ثبات سوریه و ریختن خون فرزندان این کشور و خشونت‌ها و دوری از وارد آمدن بیش از پیش درد و رنج و مصایب بر مردم سوریه به طور عام و پناهندگان فلسطینی مقیم سوریه به طور خاص تاکید کرد.

جنگ علیه سوریه آتش بحرانی بزرگ در منطقه برخواهد افروخت

ابویوسف هرگونه حمله و اقدام نظامی علیه سوریه را رد کرد و نسبت به تاثیر این جنگ بر جهان و منطقه عربی هشدار داد و تاکید کرد که این جنگ بدون تردید کشورهای دیگر منطقه را نیز در برخواهد گرفت و آتش بحرانی بزرگ را در منطقه بر خواهد افروخت.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها