امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40524
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 66
حسین امیرعبداللهیان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضمن رد خبر منتشر شده مبنی بر اینکه جفری فلتمن ...

حسین امیرعبداللهیان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضمن رد خبر منتشر شده مبنی بر اینکه جفری فلتمن معاون سیاسی دبیرکل سازمان ملل در سفر اخیر به تهران، خبر حمله نظامی به سوریه را به اطلاع مقامات ایران رسانده، گفت: در سفر اخیر آقای فلتمن به تهران درباره تحولات منطقه و به ویژه راهکار سیاسی در قبال سوریه و نشست ژنو 2 و همچنین حمایت تهران از ابتکارات سیاسی سازمان ملل گفت‌وگو شد.

وی با بیان اینکه ما مواضع خود را در قبال سوریه به روشنی و با شفافیت مطرح کردیم، خاطرنشان کرد: به فلتمن گفته شد که ما به عنوان قربانی سلاح شیمیایی مخالف کاربرد سلاح شیمیایی به هر نحوی هستیم و سوریه به تهران، پکن و مسکو اطمینان داده است که از سلاح شیمیایی استفاده نکرده است.

معاون وزیر امور خارجه کشورمان حمله نظامی به سوریه را خطایی راهبردی خواند و تصریح کرد: در صورت وقوع این حمله، ابعاد آن محدود نخواهد ماند.

لازم به ذکر است روزنامه الاخبار چاپ لبنان در خبری مدعی شد که فلتمن در سفر چند روز پیش به جمهوری اسلامی ایران، حمله نظامی به سوریه را به اطلاع ایرانی‌ها رسانده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها