امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40527
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 94
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ همزمان با نزدیک‌ شدن احتمال حمله آمریکا به سوریه، وحشت سرزمین‌های اشغالی را فرا ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ همزمان با نزدیک‌ شدن احتمال حمله آمریکا به سوریه، وحشت سرزمین‌های اشغالی را فرا گرفته است، شبکه المیادین در گزارشی با اشاره به اظهارات تند مقامات صهیونیست علیه سوریه تاکید کرد که شهرک‌نشین‌ها برخلاف مواضع سران نظامی اسرائیل که از آمادگی برای جنگ سخن می‌گویند، به شدت نگران هرگونه حمله نظامی هستند.

بنا بر این گزارش، هزاران شهرک نشین به مراکز توزیع مواد غذایی و امدادی هجوم برده‌اند و در برخی مناطق صف‌هایی به طول 50 متر برای دریافت آذوقه شکل گرفته است.

تصاویر نشان می‌داد که اهالی شهرک‌های صهیونیست‌نشین با یکدیگر به دعوا و زد و خورد در این صف‌ها می‌پردازند.
 

یکی از این شهرک نشین‌ها که برای دریافت ماسک شیمیایی و مواد غذایی در صف بود، به تلویزیون اسرائیل گفت: این وضعیت یک فاجعه است.

درگیری بین شهرک نشینان در حیفا و کمبود مواد غذایی، دارویی و ماسک‌های شیمیایی باعث شده تا برخی از مراکز کمک رسانی تعطیل شوند.

این درحالی است که روز گذشته نیز رسانه‌ها گزارش دادند که یک سوم صهیونیست‌ها در صورت وقوع حمله شیمیایی به پناهگاه دسترسی ندارند.

از سوی دیگر وضعیت پناهگاه‌های اسرائیل نیز بسیار اسف بار گزارش شده به طوری که بسیاری از پناهگاه‌ها با آب فاضلاب و زباله پرشده‌اند.

یکی از شهرک نشینان در گفت‌وگو با کانال 10 اسرائیل گفت: چگونه می‌توان در داخل چنین پناهگاه کوچکی دو هزار نفر را اسکان داد.

روزنامه یدیعوت آحارونت نیز چند روز قبل در گزارشی تاکید کرد که ساکنان فلسطین اشغالی برای جنگ آمادگی ندارند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها