امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4053
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۲۷
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین مظفر نماینده مردم تهران که در همایش مجمع معتمدین محلات شهر تهران سخن ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین مظفر نماینده مردم تهران که در همایش مجمع معتمدین محلات شهر تهران سخن می‌گفت با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با دو رکن جمهوریت و اسلامیت برآمده از خواست و اراده مردم است، اظهار داشت: مسئولیت نظام جمهوری اسلامی ایران در گرو حضور و مشارکت مردم در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی است و لذا حضور مردم در انتخابات آتی تأکید بر مقبولیت نظام است.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران دموکراسی و تئوکراسی را با هم دارد افزود: دموکراسی و تئوکراسی با هم  منافات ندارد و در حقیقت مردم‌سالاری دینی مدنظر مقام معظم رهبری، ترکیب حضور مردم و مسئولیت الهی است.

مظفر با بیان اینکه مشروعیت نظام سیاسی در اسلام از سوی خداست، تأکید کرد: دشمنان انقلاب اسلامی تمام تلاش خود را برای مقابله با ملت ایران به کار گرفته‌اند و اکنون نیز امیدوارند که حضور مردم در انتخابات آتی پررنگ نباشد اما مردم با هوشیاری و آگاهی در انتخابات حضور پرشوری خواهند داشت.

سخنگوی ائتلاف پیشرفت با تأکید بر اینکه رئیس جمهور آینده باید فردی با برنامه و توانمند باشد اظهار داشت: اینکه فردی اخلاق‌مدار، نمازخوان و مؤمن باشد برای ریاست جمهوری کافی نیست و افرادی که می‌خواهند در عرصه ریاست جمهوری حضور داشته باشند باید با برنامه و توانمند باشند.

مظفر حضور مردم در پای صندوق‌های رأی را به مثابه همراهی دین خدا توصیف کرد و افزود: در جمهوری اسلامی همه مسئولان به طور مستقیم یا غیرمستقیم توسط مردم انتخاب می‌شوند.

وی در ادامه به انتخابات آتی شورای شهر اشاره کرد و گفت: شورای شهر محل تصمیم‌گیری است و ما در شورای شهر نیاز به کشتی‌گیر، تکواندوکار و بازیگر نیست البته این افراد محترم‌اند اما شورای شهر محل تصمیم‌گیری‌های مدیریتی است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها