امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40531
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "سرگئی ناریشکین" رئیس دومای دولتی روسیه معتقد است که روند توسعه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "سرگئی ناریشکین" رئیس دومای دولتی روسیه معتقد است که روند توسعه اوضاع در جهان امروز نباید بدست یک کشور و یا گروه کمی از کشورها تعیین شود.

ناریشکین امروز، پنج شنبه در جریان سخنرانی در مراسم بزرگداشت شصت و نهمین سالگرد قیام مردم اسلواکی در براتیسلاو، که در نتیجه آن بیش از 4 هزار نفر کشته و 15 هزار نفر به اسارت گرفته شده و به اردوگاه‌های کار اجباری نازیسم فرستاده شدند، گفت: من معتقدم که دقیقا تاریخ و درس‌های آن می‌تواند و باید در خدمت اتحاد کشورها باشد و به آنها کمک کند تا این واقعیت را درک کنند که سرنوشت جهان امروز دیگر نمی‌تواند توسط یک کشور قدرتمند و یا عده معدودی از کشورها رقم بخورد.

رئیس دومای روسیه تاکید کرد که آینده جهان خواستار عدالت، دموکراسی واقعی و نظام ثابت در روابط بین‌المللی، بر اساس گفتگوی شفاف و احترام به حقوق یکدیگر و منافع همه و رعایت بدون قید و شرط ضوابط و حقوق بین‌المللی باشد.

ناریشکین در این مراسم خطاب به نمایندگان بیش از 30 کشور جهان یادآور شد که ملت‌های جهان خاطرات مشترکی از حوادث تلخ تاریخی دوران جنگ‌های بین المللی دارند و وظیفه مشترکی هم در حفظ واقعیات رخ داده در طول تاریخ دارند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها