امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40536
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 225
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با فولاد گفت: ابتدا باید درگذشت پدر رضا عابدینی دبیر هیئت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با فولاد گفت: ابتدا باید درگذشت پدر رضا عابدینی دبیر هیئت فوتبال تهران را تسلیت بگویم. در مورد بازی فردا همه شرایط را می‌دانند، فولاد 5 برد متوالی داشته و ما می‌خواهیم نوارهای برد این تیم را قطع کنیم. می‌خواهیم 3 امتیاز بازی را بگیریم، مصدومان تیم هم برگشته‌اند و تمرینات خوبی انجام داده‌اند، امروز تمرین آخر را انجام می‌دهیم و مطمئناً بازی خوبی خواهد بود، بازیکنان هم قسم شده‌اند که بازی‌ها را ببریم و انشاءالله از فردا 3 امتیازها را جمع می‌کنیم.

دایی در مورد اینکه حسین فرکی گفته است ما فردا صدرنشینیم و بازیکنانمان با اطمینان از پیروزی سخن می‌گویند گفت: ایشان نظر خودش را گفته من برای فرکی احترام خاصی قائلم ایشان بزرگ و مربی من بوده و علاقه خاصی هم به او دارم اما حسین آقا باید بداند فردا یک روز دیگر است و با تیم دیگری بازی دارد، ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که 3 امتیاز بازی را بگیریم و جبران 2 باخت بدی را که داشتیم بکنیم.

وی در مورد نقاط ضعف و قدرت پرسپولیس گفت: من نمی‌توانم در مورد نقاط ضعف و قدرت پرسپولیس در نشست خبری صحبت کنم. ما در طول هفته با بازیکنان صحبت کرده‌ایم تا نقاط ضعف را با تمرین برطرف کنیم و ظرف یکی، دو هفته نقاط ضعف ما برطرف خواهد شد و بازی‌های به مراتب بهتری از پرسپولیس خواهید دید.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه تاکتیک پرسپولیس چیست گفت: من در مورد تاکتیک پرسپولیس تصمیم‌گیری می‌کنم و در شرایط بازی تاکتیک‌های تیم فرق می‌کند در بازی با نفت با روش 4-2-3-1 شروع کرده‌ایم و در نیمه دوم تبدیل به  4-4-2 کردیم اما اینها اعداد و ارقام هستند بلکه این بازیکنان هستند که درون زمین بازی می‌کنند نه سیستم و ارقام. اگر بازیکنان ما درست بدوند و درست در میدان کار کنند تمامی این تاکتیک‌ها در میدان اجرا خواهد شد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر انتقادات تند برخی از پیشکسوتان بعد از باخت در مقابل نفت گفت: من برای پیشکسوتان احترام قائل هستم اما متأسفانه برخی انتقاد را با زمین جنگ اشتباه گرفته‌اند و متأسفم که صحبت‌های چیپ و بی‌ارزشی را مطرح می‌کنند و به چیزهایی گیر می‌دهند که در هیچ جای دنیا مطرح نیست. پیشکسوت پرسپولیس باید پرسپولیس را دوست داشته باشد و در موقعی که تیم شکست خورده پشت تیم باشد و از تیم حمایت کند و گرنه در شادی‌ها همه با آدم هستند، آنهایی که رفیق آدم هستند در غم‌ها و باخت‌ها کنار هم و تیم هستند. برخی که خودشان نمی‌توانند صحبت‌هایشان را مطرح کنند از زبان پیشکسوتان این صحبت‌ها جاری می‌شود. آنها دوست ندارند تیم نتیجه بگیرد برخی پیشکسوتان که نمی‌توانند صحبت‌هایی را بگویند آن را از زبان افراد خاص مطرح می‌کنند.

وی ادامه داد: پیشکسوت که قرار نیست جوابگو باشد من باید جوابگو باشم و دوست و دشمنم را هم در این مواقع می‌شناسم، متأسفانه برخی پرسپولیس را فقط با خودشان دوست دارند و پرسپولیس را بدون خودشان دوست ندارند که چنین مسائلی را مطرح می‌کنند.

وی ادامه داد: این در حالی است که بعد از سالهای زیاد اکنون در دوران رویانیان است که به پیشکسوتان بها داده می‌شود و از طرق مختلف به آنها کمک می‌شود. متأسفم که برخی می‌خواهند آرامش تیم را به هم بزنند برخی از صحبتهایی که این تعداد از پیشکسوتان می‌کنند از روی دشمنی و ارزش فکر کردن هم ندارند همه باید به تیم کمک کنیم تا این تیم موفق شود و بازیکنانی که تازه به پرسپولیس آمده‌اند اعتماد به نفس بگیرند اما متأسفانه برخی مسیر دیگری را در پیش گرفته‌اند و مردم می‌فهمند که آنها با غلط‌ ورزی صحبت می‌کنند.

دایی در مورد اینکه بازیکنان شما قبل از دربی مقابل فولاد محتاط بازی می‌کنند یا نه گفت: هر بازی 3 امتیاز دارد ما تا الان به استقلال فکر نکرده‌ایم و بعد از بازی با فولاد به استقلال فکر می‌کنیم تمام تمرکز ما اکنون بر روی بازی با فولاد است و دوست داریم در این بازی برنده شویم.

وی در مورد اینکه فولاد 5 برد متوالی داشته اما تاکنون 9 بار به پرسپولیس باخته است و فردا دهمین برد پرسپولیس رقم می‌خورد گفت: ما که چنین چیزی را نمی‌توانیم بگوییم تیمی که 5 برد متوالی داشته توانایی فنی بالایی دارد و جزو بهترین‌ها بوده است، حسین آقا هم می‌داند که فوتبال همیشه برد نیست و فراز و نشیب دارد مطمئناً ما برای برد می‌رویم و می‌خواهیم 3 امتیاز را بگیریم و ذره‌ای کوچک از محبت هواداران را جبران کنیم.

دایی در مورد اینکه قاسم دهنوی جواب یکی از پیشکسوتان را داده گفت: ظاهراً شما حرفهای من را درست گوش نکردید من می‌گفتم پیشکسوت باید به بازیکنان جدید تیم اعتماد به نفس بیشتری بدهد اما برخی با صحبت‌های جهت‌دار می‌خواهند بازیکنان ما را خراب کنند به قاسم هم گفتم نباید جواب کسی را بدهد و باید تمرکزش بر روی بازی باشد زیرا در زمین بازی می‌توان راحت‌تر جواب خیلی چیزها را داد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود کریم باقری قرار است سرپرست پرسپولیس در دربی باشد گفت: متأسفم که چنین شایعاتی را برخی نشریات و سایت‌ها مطرح می‌کنند، متأسفانه به خاطر برنامه‌ریزی‌ها و تغییراتی که انجام شد باعث شد که باقری در بازی حساس ما با استقلال نباشد باقری از قبل با من هماهنگ کرده بود که دو هفته به خاطر کارهایش به آمریکا برود او اکنون آمریکاست پس چگونه می‌تواند در بازی با استقلال سرپرست تیم باشد، او در آن زمان اصلاً ایران نیست. برخی حرمت قلم را حفظ نمی‌کنند و هر چه دلشان می‌خواهد می‌نویسند یک جایی خواندم که کریم باقری قهر کرده است و همچنین شایعاتی در مورد من درست کرده‌اند که نمی‌دانم چه بگویم گفته‌اند که من سکته کرده‌ام، متأسفانه برخی قلم را به چیزهای دیگر می‌فروشند و خیلی راحت مسائل چیپی را مطرح می‌کنند من وقتی هر روز سر تمرین هستم چطور در نشریات این حرفها گفته می‌شود.

وی در مورد اینکه یک سایت غیرمعتبر چنین خبری را منتشر کرده بود گفت: متأسفانه همه به این چیزهایی می‌پردازیم اما خیلی مواقع افرادی که کارهای بزرگی می‌کنند حتی یک جمله هم در موردش نوشته نمی‌شود حرمت قلم را برخی‌ها نگه نمی‌دارند و به دنبال منافع زودگذر هستیم در فوتبال همه ما به هم ربط پیدا می‌کنیم اگر شما خوب باشید می‌توانید خیلی به ما کمک کنید و ما را در مسیر پیشرفت ببرید اما متأسفانه یک سری چیزها عنوان می‌شود. دیروز هم گفتم مادرم حرف خوبی زد گفت کسانی که چنین حرفهایی درست می‌کنند این حرفها سر خودشان و خانواده‌شان بیشتر می‌آید، نمی‌دانم چرا برخی با بیان چنین مطالبی خانواده‌ها، دوستان و آنهایی که دوستمان دارند را نگران می‌کنند.

سرمربی سابق تیم ملی در مورد لغو اردوی تیم ملی گفت: اگر قرار است برنامه‌ای برای تیم ملی اجرا شود باید اجرا شود باقری با توجه به اردوی تیم ملی با ما صحبت کرده بود که از قبل به مسافرت آمریکا برود اما با تعقیب برنامه اکنون مهمترین بازی‌ها را در کنار پرسپولیس نیست و این برنامه‌ریزی غلط فدراسیون است که باعث برگزار نشدن یک اردو می‌شود ما برای خود برنامه‌ریزی کرده بودیم و قرار بود در این زمان با تیم‌های لیگ یک که می‌خواستند خودشان را برای مسابقات به لیگ آماده کنند با ما بازی کنند، تمام تیم‌های دنیا بازی‌های تدارکاتی انجام می‌دهند اما متأسفانه ما خیلی عقب هستیم بازیکنان حتماً باید قبل از جام جهانی شرایط این مسابقات را حفظ کنند فقط تعداد کمی از بازیکنان ما در جام جهانی بازی کرده‌اند فدراسیون باید سعی کند تا این اردوها برگزار شود.

وی افزود: فدراسیون اگر می‌گوید سازمانی است که نباید در آن دخل و تصرف شود باید روی پای خودش هم بایستد و درآمدزایی کند با فوتبال راحت می‌شود درآمدزایی کرد. افرادی که در فدراسیون هستند باید با تلاش بیشتر این کار را انجام دهند نباید اردوی تیم ملی به خاطر 300، 400 هزار دلار لغو شود ما جزو ثروتمند‌ترین کشورهای دنیا هستیم و افت دارد که چنین مسائلی را عنوان کنیم.

دایی در مورد دعوت از عالیشاه و صادقیان دو بازیکن پرسپولیس قبل از دربی به اردوی تیم امید گفت: من دوست ندارم به تیم ملی امید بازیکن بدهم اما تابع تصمیم فدراسیون هستیم اما شرایط اجازه نمی‌دهد به تیم ملی زیر 22 سال بازیکن بدهیم خود منصوریان هم بهتر از همه این را می‌داند عدم برنامه‌ریزی‌های درست این مسائل را باعث شده است. من نمی‌توانم 2، 3 بازیکن فیکسم را که تلاش کرده‌اند تا به تیم برسند به تیم زیر 22 سال بدهم خودم باید چه کنم؟ آیا این معقول است؟

وی در مورد اینکه ظاهراً منصوریان استقلالی است و قصد تضعیف پرسپولیس را دارد گفت: مطمئناً منصوریان شرایط را درک می‌کند من دوست ندارم به تیم زیر 22 سال بازیکن بدهم نه تنها 4 بازیکن بلکه یک بازیکن هم به تیم امید نمی‌دهم زیرا در شرایط سختی هستیم نمی‌توانم آنها را به تیم امید بدهم. خود منصوریان هم شرایط را درک می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها