امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40571
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۲
تعداد بازدید: 73
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری روسیا الیوم، وائل الحلقی، نخست وزیر سوریه اعلام کرد که شرایط کنونی ایجاب می‌کند که همه طرف‌ها دولتی توانمندی‌های ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری روسیا الیوم، وائل الحلقی، نخست وزیر سوریه اعلام کرد که شرایط کنونی ایجاب می‌کند که همه طرف‌ها دولتی توانمندی‌های ملی و سطح آمادگی خود را بالا ببرند.

وی تاکید کرد: دولت برای تامین کالاهای پزشکی،خدماتی و آذوقه مردم تلاش بی وقفه‌ای را در پیش گرفته است و ذخایز لازم از همه اجناس و کالاها فراهم است.

الحلقی گفت: مردم سوریه ماهیت این جنگ رسانه‌ای را درک می‌کنند و به کار و زندگی طبیعی خود ادامه می‌دهند و به دلیل پافشاری مردم بر مقاومت این تهدیدها بیشتر خواهد شد.

نخست وزیر سوریه در نشست کمیته خدمات رسانی دولت این کشور گفت: چالش‌های روبه رو بر ما واجب می‌کند که حمایت تدارکاتی از ارتش قدرتمند خود را بیشتر کنیم و توانمندی ملت خود برای پایداری و مقاومت را مستحکم کنیم.

نخست وزیر سوریه همچنین از آماده باش کامل نیروهای آتش نشانی و دفاع مدنی، اورژانس، بیمارستان‌ها و نهادهای فعال در حوزه نفت و تامین انرژی برق و مخابرات در این کشور خبر داد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها