امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40581
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۳
تعداد بازدید: 78
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری روسیاالیوم، کابینه رژیم صهیونیستی تصمیم گرفت در پی درگیری‌های دیروز میان شهروندان برای دریافت ماسک‌های شیمیایی از ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری روسیاالیوم، کابینه رژیم صهیونیستی تصمیم گرفت در پی درگیری‌های دیروز میان شهروندان برای دریافت ماسک‌های شیمیایی از مراکز توزیع این ماسک‌ها کابینه رژیم صهیونیستی تصمیم گرفت مراکز جدیدی برای توزیع ماسک‌های شیمیایی دایر نکند تا وضعیت آشفته دیروز تکرار نشود. 

نشست امروز کابینه اسرائیل به بررسی آمادگی‌های جبهه داخلی اسرائل برای مقابله با پیامدهای جنگ در منطقه پرداخت.

روزنامه یدیعوت آحارونوت نیز امروز نوشت که شهرداری تل آویو توصیه کرده است که پناهگاه‌ها باز شوند و از آمادگی کامل برخوردار باشند.

سخنگوی شهرداری تل آویو گفته است: در وضعیت امنیتی کنونی شهروندان اسرائیلی باید آماده باشند تا در شرایط اضطراری به پناهگاه‌ها پناه ببرند و تجهیزات لازم از جمله ماسک‌های شیمیایی و دیگر وسایل ایمنی در اختیار داشته باشند.

درپی تهدیدات غرب برای حمله نظامی احتمالی به سوریه و تاکید این کشور در پاسخ به متجاوزان، صدها اسرائیلی از صبح امروز جلوی مراکز توزیع ماسک‌های ضد سلاح شیمیایی در تل آویو صف کشیده‌اند.

روزنامه اسرائیلی معاریو دیروز فاش کرد که جبهه داخلی اسرائیل آمادگی مقابله با حمله احتمالی موشکی شیمیایی را ندارد.

این روزنامه افزود: 40 درصد از اسرائیلی‌ها ماسک‌های ویژه مقابله با سلاح‌های غیرکلاسیک را در اختیار ندارند؛ با وجود اینکه استقبال از این ماسک‌ها در روزهای اخیر افزایش زیادی یافته است.

روزنامه اسرائیلی یدیعوت آحارنوت نیز در این باره نوشت: هزاران اسرائیلی نیز امروز جلوی مرکز توزیع ماسک‌های سلاح شیمیایی صف کشیده بودند که درگیری لفظی بین آنها در ورودی این مرکز باعث بسته شدن آن شد.‬

درپی تهدید کشورهای غربی بویژه آمریکا با همدستی همپیمانان منطقه‌ای آنها برای حمله احتمالی به سوریه، دولت سوریه نیز تاکید کرده است که با همه ابزارهای موجود از سوریه دربرابر هرگونه حمله‌ای علیه این کشور دفاع خواهد کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها