امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40596
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۲
تعداد بازدید: 49
«احمد ضوا»، مدیر عامل خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گفت: هرگونه تجاوز خارجی ...

«احمد ضوا»، مدیر عامل خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گفت: هرگونه تجاوز خارجی به خاک سوریه تجاوز به تمامیت ارضی سوریه و برخلاف قوانین و عرف‌های بین المللی است.

حمله به سوریه همبستگی مردم، رهبران و ارتش را برهم نمی‌زند
ضوا تأکید کرد که هدف اصلی تهدید آمریکا در حمله به سوریه به وحشت انداختن مردم این کشور و تضیعف روحیه و معنویات آنهاست، اما این اقدامات هیچ‌گاه به همبستگی و انسجام مردم و ارتش و رهبران سوریه لطمه نخواهد زد.

در برابر تجاوز به سوریه دست بسته نمی‌مانیم
مدیر عامل خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) در ادامه افزود: اگر تجاوزی به سوریه صورت گیرد، این وظیفه ماست که به عنوان شهروندان سوری از وطن و شرف و کرامت خود دفاع کنیم و در برابر این تجاوز دست بسته نباشیم.

ارتش قهرمان هر حمله‌ای را دفع می‌کند
وی تاکید کرد: ارتش قهرمان سوریه که طی دو سال و نیم گذشته قدرت و صلابت خود در میدان‌های مختلف نبرد علیه گروه‌های مسلح را به اثبات رساند، هم اکنون از این قدرت برخوردار است که هرگونه تجاوز احتمالی آمریکا به سوریه را دفع کند و این جدای از هم پیمانان سوریه مانند حزب الله و ایران و روسیه هستند که هیچ‌گاه سوریه را در این شرایط تنها به حال خود رها نخواهند کرد.

ضوا افزود: تهدید مردم سوریه به واسطه آمریکا موضوع جدیدی نیست و دخالت آمریکا و غرب در سوریه از دو سال و نیم گذشته تاکنون تقریبا همواره وجود داشته و علیه نظام و مردم سوریه درحال تشدید و استمرار بوده است.

ناکامی گروههای مسلح دلیل اصلی اقدام نظامی غرب علیه سوریه است
وی ادامه داد: اما هم اکنون این تهدید شکل مستقیم به خود گرفته و دلیل دست زدن غرب و آمریکا به حملات مستقیم نظامی علیه سوریه را تنها باید در شکست‌ها و ناکامی‌های گروه‌های مسلح به ویژه گروه سلفی جهادی در رویارویی با ارتش سوریه ملاحظه کرد که همچنان از سوی دولت آمریکا و کشورهای غربی و رژیم‌های عربی حمایت مالی و نظامی می‌شوند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار