امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40597
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۲
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، این روزها موضوع حمله و اقدام نظامی علیه دمشق به تیتر یک اخبار رسانه‌ها تبدیل ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، این روزها موضوع حمله و اقدام نظامی علیه دمشق به تیتر یک اخبار رسانه‌ها تبدیل شده است و اظهارنظرهای مختلفی در این باره مطرح شده است.

اینکه ممکن است آمریکا بدون مصوبه شورای امنیت و به بهانه استفاده ارتش سوریه از تسلیحات شیمیایی در ریف دمشق به صورت یکجانبه حمله کند، اینکه ممکن است چندین مقر نظامی و اهدافی معین در سوریه هدف قرار گیرند و یا اینکه به صورت تمام عیار جنگی در منطقه رخ دهد.

در این چند روز مقامات سوریه نیز با خونسردی کامل بر آمادگی دمشق در برابر هرگونه حمله احتمالی سخن گفته‌اند و برخی از مقامات ارتش نیز با صراحت اعلام کرده اند که اگر به سوریه حمله شود، ممکن است جنگ فقط محدود به این کشور نباشد و رژیم صهیونیستی نیز مورد هدف قرار گیرد، البته برخی گروههای مقاومت نیز با صراحت اعلام کردند که به تل آویو نیز حمله خواهد شد.
موشک‌های اسکاد عامل وحشت شهرک‌نشینان از ارتش سوریه

هراس و نگرانی در بین مقامات اسرائیلی و شهروندان این رژیم بسیار بالا گرفته است. در همین راستا روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» نوشت: «موشک‌های اسکاد» سوریه پیشرفته‌تر از موشک‌های اسکاد رژیم صدام حسین و نزدیکتر به مرزهای اسرائیل است لذا خطر استفاده نظام سوریه از این موشک ها برای اسرائیل بسیار بزرگتر از سطح انتظار مسئولان اسرائیلی خواهد بود.

این روزنامه صهیونیستی با تاکید بر این موضوع که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل تهدید کرده که اگر سوریه به اسرائیل حمله کند، واکنش شدید نشان خواهد داد ولی سوریه نیز تأکید کرده است که اگر خود را در حال سقوط ببیند، اسرائیل را نیز به نابودی خواهد کشید و همین امر شهرک‌نشینان اسرائیلی را به شدت از واکنش سوریه به وحشت انداخته است.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها