امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4060
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۲۷
تعداد بازدید: 127
علیرضا احمدی قائم مقام دبیر کل و سخنگوی ائتلاف هفتگانه چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست ...

علیرضا احمدی قائم مقام دبیر کل و سخنگوی ائتلاف هفتگانه چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همه باید کوشش کنیم قدم هایی بلند در عین حال اسلامی در جهت تحقق حماسه سیاسی  برداریم قدم هایی که رضای خدا و رسولش را به همراه داشته باشد.

وی افزود: وظیفه ما امروز این است که متحد و برادروار راه مسلمانان و شهدا از صدر اسلام را دنبال کرده و با بیداری و امحاء کامل توطئه‌های سیاسی داخلی و خارجی، اسلام را که در راس همه ارزش‌ها قرار دارد را حفظ کنیم.

سخنگوی ائتلاف هفتگانه با بیان اینکه رفاقت‌های شخصی، حزبی و سیاسی نباید جایگزین انگیزه الهی و خدایی شود، تاکید کرد: تمامی نهادها، گروه‌ها و صاحب نظران باید در این مسیر حرکت کرده و با وحدت و همدلی ،در جهت ایجاد و تامین آرامش روحی و امنیت معنوی، ظهور و اعتلای مظاهر اسلامی و انقلابی در نهایت حیات طیبه اسلامی تلاش کنند.

احمدی معتقد است که هر فرد که به کشور، دین و خدایش اعتقاد دارد باید اختلاف و تفرقه را کنار گذاشته و در جهت توسعه و مصالح کشور گام بردارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اکنون وظیفه همه ما تبعیت زبانی و عملی از مقام عظمای ولایت به منظور استحکام بیش از پیش وحدت و عمل به آیه شریف قرآن کریم و اعتصموا بحبل‌الله جمیعا و لاتفرقوا است و این رمز جاوید پیروزی انقلاب عزیز اسلامی است‌.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها