امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40616
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته قرار بود در نشستی که کارلوس کی‌روش با مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ برگزار می کند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته قرار بود در نشستی که کارلوس کی‌روش با مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ برگزار می کند صحبت ها و پیشنهادات خود را عنوان کند اما کی‌روش روز گذشته وقتی در همان آغاز جلسه متوجه شد از مسئولان فدراسیون کسی در نشست نیست حسابی عصبانی شد.
 
شاید او حق دارد. کی روش دغدغه هایی دارد که شاید به ذهن کسی نرسد و اگر هم برسد راه حلی برایش ندارد.
 
سرمربی تیم ملی پیشنهادی را به علی کاظمی و غلامرضا بهروان به عنوان نمایندگان سازمان لیگ داده است که این دو نیز این پیشنهاد را به مهدی تاج رئیس سازمان لیگ منعکس کرده اند.
 
تاج در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد کی‌روش از برگزاری لیگ و شرایط آن انتقاد دارد گفت: مسئله کی‌روش برگزاری لیگ در شرایط کنونی نیست. ما شاید بتوانیم ساعت برگزاری مسابقات خود را تغییر دهیم اما روز مسابقه را اصلا نمی توانیم تغییر دهیم چون اگر هر بازی برگزار نشود در به پایان بردن لیگ دچار آسیب می شویم.
 
وی افزود: مسئله کی‌روش هم اکنون لیگ نیست و ما در تاریخ به پایان بردن لیگ هم با هم سازگاری داریم. کی‌روش در مورد لیگ قهرمانان آسیا در فصل جدید صحبت کرده و حتی مسئله او در مرحله اول و دوم آن نیست. بلکه بحث او در مورد مرحله سوم است که بعد از پایان لیگ انجام می شود.
 
رئیس سازمان لیگ تصریح کرد: کی‌روش می گوید تیم های حاضر در این مرحله بدون ملی پوشان شرکت کنند. این مسئله ای نیست که من به تنهایی تصمیم بگیرم و باید این پیشنهاد در هیئت رئیسه سازمان لیگ مطرح شود. قرار است به زودی این جلسه در اوایل هفته آینده برگزار شود. ضمن اینکه قرار است هفته آینده جلسه ای هم با حضورم خودم و کفاشیان و کی‌روش داشته باشیم.
 
 
تاج در مورد دلیل غیبتش در این جلسه اظهار داشت: من قرار نبود در این جلسه شرکت کنم . به مسافرت رفته ام ولی به آقای نمازی گفته بودم که در جلسه نیستم و بهروان و کاظمی در جلسه شرکت می کنند. ما از کاظمی به عنوان برنامه ریز مسابقات و دبیر سازمان لیگ و بهروان به عنوان مسئول کمیته مسابقات خواستیم در این جلسه شرکت کنند.
 
وی افزود: در جلسه دو سه ساعته ای که آنها با هم داشتند بحث های مختلفی مطرح شده است و بهروان نتایج جلسه را به من گفت. کی‌روش در مورد بحث لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی پیشنهادی را مطرح کرده که من باید این پیشنهاد را در جلسه روز شنبه هیئت رئیسه سازمان لیگ مطرح کنم و نظر دوستان را جویا شوم. در واقع چیزی که کی‌روش خواسته یک نوع انتخاب است. تاکید او بر این بوده که از بین تیم ملی و باشگاه ها اولویت مشخص شود.
 
وی تصریح کرد: مباحث دیگری که در جلسه مطرح شده خوشبختانه کار خوب پیش رفته و روی یکسری مسائل نظرات کی‌روش و سازمان لیگ منطبق برهم بوده است. نظر ما و کی‌روش بر این است که مسابقات لیگ برتر در پایان فروردین به پایان برسد و مشکلی هم بابت این مسئله نداریم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار