امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40627
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: 172
علی ربیعی امروز در حاشیه بازدید از دی‌کلینیک شهرستان زابل در گفت‌و‌گوی اختصاصی با ‌خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: سیستان و بلوچستان را به عنوان ...

علی ربیعی امروز در حاشیه بازدید از دی‌کلینیک شهرستان زابل در گفت‌و‌گوی اختصاصی با ‌خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: سیستان و بلوچستان را به عنوان نخستین سفر استانی دولت انتخاب کردیم تا ‌به خاطر بیشترین رایی‌ که مردم به دولت تدبیر و امید داده‌اند تقدیر کنیم و ‌‌گرایش دولت به سمت مناطق محروم را اثبات کنیم.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی بیان کرد: دولت بنا دارد بحث هدفمند کردن یارانه‌‌ها را ادامه دهد، پیوند دادن بهداشت و درمان با بحث هدفمندی یارانه‌ها یکی از مباحثی است که می‌توانیم دنبال کنیم.

این مسئول افزود: به طور طبیعی بخش دیگری از وزارتخانه ما بخش اشتغال است، منطقه سیستان و بلوچستان با خشکسالی مواجه است، دامداری‌های بزرگ از بین رفته و کار زیادی پیش رو داریم زیرا زیرساخت‌های لازم برای توسعه سرمایه‌گذاری سودآور در منطقه سیستان وجود ندارد و گرایش بخش خصوصی به این منطقه بسیار کم است.

وی ادامه داد: آنچه مقدور است در مشاغل خانگی، ما اینجا سرمایه‌گذاری می‌کنیم، من شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه این وزارتخانه را مامور می‌کنم که زمینه‌های سرمایه‌گذاری در این منطقه را بررسی کنند.

ربیعی اذعان داشت: ‌حتما مسائل، مشکلات و برنامه‌ها را در هئیت دولت مطرح و به استحضار رئیس جمهور می‌رسانم.

وی گفت: شما این سفر را طلیعه‌ای ‌برای پیوند بیشتر دولت با سیستان و بلوچستان بدانید.

وزیر کار در زمینه دی کلینیک شهرستان زابل اظهار داشت: امیدواریم با کمک آقای هاشمی وزیر بهداشت و درمان مذاکراتی برای رفع مشکلات این منطقه صورت گیرد.

وی خطاب به مردم سیستان گفت: نمایندگان بسیار خوبی در مجلس دارید و این نمایندگان همواره پیگیر مسائل مردم هستند و بیشتر از همه نمایندگان منطقه سیستان با من تماس گرفته ‌و مشکلات منطقه خود را مطرح کرده‌اند.

انتهای پیام/75008/ش40

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها