امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40641
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 68
حجت‌الاسلام وحید احمدی نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرمقاله ...

حجت‌الاسلام وحید احمدی نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرمقاله یک روزنامه اصلاح‌طلب درباره امتیاز یک طرفه هسته‌ای به غرب را وادادگی توصیف کرد و گفت: ممکن است عده‌ای محدود و خودباخته از وادادگی در مقابل غرب احساس خوشحالی کنند اما ملت ایران هرگز حاضر به کوتاه آمدن در مقابل دشمن نخواهند بود.
وی با بیان اینکه ملت ایران انرژی صلح آمیز هسته‌ای را حق مسلم خود می‌داند و هرگونه عقب نشینی از حقوق هسته‌ای را برنمی‌تابد، تصریح کرد: اینکه فردی در یک روزنامه اصلاح‌طلب ادعا کند که باید به غربی‌ها امتیاز یک طرفه بدهیم قابل پذیرش نیست چرا که نمی‌توان حقوق مردم را به عنوان امتیاز به آمریکا و غرب داد.

احمدی با بیان اینکه رئیس جمهور باید در مقابل افراطیونی که می‌گویند باید در مقابل آمریکا کوتاه آمد موضع‌گیری کند، اظهار داشت:‌ حرف‌هایی که برخی‌ها درباره عقب‌نشینی از موضع هسته‌‌ای می‌زنند با هدف کاهش اعتماد به نفس در جامعه است اما باید بدانند که مردم با این اظهار نظرها سست نمی‌شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه آمریکا در شرایط سختی قرار دارد و این ملت ایران است که دست بالا را در بحث‌های هسته‌ای دارد تصریح کرد: اگر قرار باشد بین ایران و آمریکا کسی امتیاز بدهد این وظیفه آمریکاست که باید با اذعان به حقوق مسلم ملت ایران، حق هسته‌ای ایرانیان را به رسمیت بشمارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها