امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40693
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 92
قاسم جعفری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درخصوص خبر ...

قاسم جعفری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درخصوص خبر اختصاص مبلغ 16 میلیارد تومان در آخرین روزهای دولت دهم به دانشگاه ایرانیان (دانشگاه احمدی‌نژاد)؛ هرگونه استفاده غیرقانونی از بودجه بیت‌المال را نادرست دانست و تاکید کرد: این‌گونه اقدامات از جانب هر کسی صورت گیرد، غلط است.
وی با اشاره به جریان اصولگرایی و تاکید این جریان بر اصول و ارزش‌های واقعی اسلام، تصریح کرد: جریان اصولگرایی در حمایت و انتقاد از افراد، مبانی و اصول اسلام و انقلاب را مدنظر قرار می‌دهد.
این نماینده مردم در خانه ملت با تاکید بر اینکه اصولگرایان همواره نقاط قوت و ضعف افراد را بدون در نظر گرفتن جناح سیاسی آنها بیان می‌کنند، خاطرنشان کرد: اصولگرایان در مواجهه با دولت‌ها عملکرد آنها را مدنظر قرار داده و آن را به صورت منصفانه نقد می‌کنند.
جعفری با بیان اینکه برخی افراد و جناح‌ها همواره به دنبال بهانه می‌گردند، تصریح کرد: اگر بخواهیم به دنبال بهانه باشیم، همیشه برای طرح مباحث انتقادی بهانه وجود دارد اما افراد باید به جای بهانه‌گیری نقد منصفانه و سازنده را در دستور کار خود قرار دهند.
نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصولگرایان هیچگاه اشتباه احمدی‌نژاد را تایید نکرده و نمی‌کنند، گفت: اصلاح‌طلبان نباید اشتباهات وی را دستاویزی برای متهم کردن اصولگرایان قرار دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها