امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40694
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 119
محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو باخبرنگار سیاسی  خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به بخشی از ...

محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو باخبرنگار سیاسی  خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه  « در خدمت به مردم باید جهادی کار کرد و کار جهادی به معنی بی‌قانونی نیست» اظهار داشت: جهادی کار کردن چند ویژگی دارد؛ اولین ویژگی داشتن برنامه عملیاتی، کوتاه مدت یا میان‌مدت است که دولت باید داشته باشد.
وزیر ارتباطات دولت نهم با تأکید بر اینکه وزرا و معاونین وزراء باید تمام‌وقت در اختیار مجموعه خود باشند، تصریح‌کرد: مسئولین باید 24 ساعته حتی ایام تعطیل در محل کار خود حاضر باشند چراکه حضور فیزیکی برای پیشبرد برنامه کاری ضرورت دارد.
سلیمانی با تأکید بر اینکه کسی که می‌خواهد جهادی کار کند دنبال منافع شخصی، گروهی و جناحی نیست و عمدتاً منافع ملی را در نظر می‌گیرد، یادآورشد: کار جهادی یعنی فرد تمام حواس و وقت خود را وقف حوزه تحت نظرش کند.
نماینده مردم تهران در مجلس در عین حال ویژگی مهم دیگر کار جهادی را پرهیز از حاشیه‌سازی دانست و یادآور شد: افرادی که می‌خواهند کار جهادی کنند از حاشیه‌ها پرهیز و بیشتر به متن می‌پردازند یعنی نه برای دیگران حاشیه درست می‌کنند و نه خود وارد حاشیه می‌شوند.
وی در پایان با بیان اینکه هماهنگی میان مسئولین از دیگر نکات مهم در کار جهادیست گفت:‌ مسئولین نباید به طور جزیره‌ای  فکر کنند بلکه برای هم افزایی و پیشرفت کار باید به صورت یکپارچه برنامه‌ریزی کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها