امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40695
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 62
یه گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفتم مهر ماه  امسال " سمینار ملی مهندسی و سلامت کار " با هدف ارتقاء سطح آگاهی کارشناسان ...

یه گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفتم مهر ماه  امسال " سمینار ملی مهندسی و سلامت کار " با هدف ارتقاء سطح آگاهی کارشناسان بهداشت و دست اندرکاران ایمنی و سلامت کار کشور در سالن همایش های صدا و سیما برگزار می شود.
میثم محمدی پرست دبیر اجرایی این سمینار با اشاره به اهمیت و جایگاه ایمنی و سلامت کار در تمام دنیا گفت : پیشگیری از حوادث ناشی از کار و استاندارد سازی محیط کار با تاثیر نقش اقتصاد ایمنی و بهداشت حرفه ای و بهره وری صنعت و استفاده از ایده های نو در مهندسی و سلامت کار از محور های اصلی این سمینار است .
محمدی پرست افزود : در حاشیه این سمینار 20 کارگاه علمی برگزار می شود که از مهمترین آنها می توان به مدیریت HSE  پیمانکاران ، واکنش در شرایط اضطراری و مدیریت بحران اشاره کرد .
وی خاطر نشان کرد: وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی حامی و برگزار کننده اصلی این سمینار است.
محمدی پرست تصریح کرد : پانل اصلی این سمینار با محوریت HSE  با حضور مسئولین بلند پایه کشور از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، وزارت صنعت معدن و تجارت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور انجام خواهد شد.
وی در پایان با اشاره به حضور بیش از 1600 نفر از فعالان این عرصه در روز 7 مهر ماه گفت : دبیر علمی این سمینار محمد علی لحمی است و علاقه مندان به ارائه مقالات علمی برای شرکت در کار گاه های علمی می توانند تا 20 شهریور ماه به آدرس اینترنتی www.s-hsems.ir  مراجعه کنند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها