امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۴:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40709
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 83
پروین داد‌اندیش در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: ارتقای مرکز امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری به معاونت باید به گونه‌ای اتفاق بیفتد که در چارت ...

پروین داد‌اندیش در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: ارتقای مرکز امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری به معاونت باید به گونه‌ای اتفاق بیفتد که در چارت سازمانی خود مرکز به سازمان تبدیل شود.

وی ادامه داد: در ارتقاهایی که در دولت دهم صورت گرفت رئیس امور مرکز زنان و خانواده به سمت معاون رئیس‌جمهور ارتقاء پیدا کرد که این سمت در دولت یازدهم نیز به رسمیت شناخته می‌شود و همچنان به قوت خود پابرجا است.

در آخرین روزهای کاری دولت دهم مرکز امور زنان و خانواده با ابلاغ غلامحسین الهام سخنگوی دولت دهم به معاونت ارتقاء پیدا کرد و در پی آن مریم مجتهد‌زاده که در سمت رئیس مرکز امور زنان فعالیت می‌کرد با ارتقاء سمت به عنوان معاون رئیس‌جمهور در امور بانوان به فعالیت خود ادامه داد.

به دنبال معرفی اعضای هیئت دولت در دولت یازدهم که از سوی جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور معرفی شدند در بین اعضاء کمیسیون فرهنگی هیئت دولت رئیس مرکز امور زنان و خانواده به چشم می‌خورد که به گفته داد‌اندیش این سمت همان معاون رئیس جمهور در امور بانوان است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها