امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۵:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40713
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 80
جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره ...

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اظهارات  هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه ما نباید اجازه دهیم تا شکست‌خوردگان سیاسی حماسه سیاسی مردم در 24 خرداد را به افراط و تفریط بکشند گفت: آقای هاشمی پس از پیروزی آقای روحانی در انتخابات 24 خرداد 92 درصدد است تا چهره زیر سؤال رفته خود در فتنه سال 88 را به گونه‌ای موجه جلوه دهد.
وی اظهار داشت: در سال 88 مردم به شدت از عملکرد افرادی همچون آقای هاشمی اعلام انزجار کردند که تبلور آن را می‌توان در حماسه 9 دی مشاهده کرد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: آقای هاشمی در این مدت همواره به دنبال سیاه‌نمایی در مورد رأی مردم در سال 88 بوده و سعی داشته تا برای توجیه فتنه 88 به تفاسیر قرآن مستمسک شود.
کریمی‌قدوسی با بیان اینکه هاشمی رفسنجانی پیروزی روحانی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری را به حساب خود می‌نویسد اظهار داشت:‌ هاشمی دچار یک خطای استراتژیک شده است و اگر متوجه اشتباه خود نشود مردم وی را متوجه اشتباهش خواهند کرد. چراکه در طول سال‌های اخیر مردم به شیوه‌های مختلف نارضایتی خود را از عملکرد هاشمی رفسنجانی به نمایش گذاشته‌اند.
وی افزود: بهتر است تا هاشمی در این سنین بالا به جمع‌بندی مباحث زندگی خود بپردازد و کمتر وارد مسائل سیاسی شود و اجازه دهد تا فضای کشور آرام باشد.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هاشمی رفسنجانی یک شکست‌خورده سیاسیست و کسی که در سال 88 به آرمان‌های امام و انقلاب پشت کرد،‌نمی‌تواند به بازسازی چهره خود بپردازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها