امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40714
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز عبادی ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز عبادی سیاسی امروز جمعه تهران ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: آغاز فرخنده کار برای دولت تدبیر و امید، این هفته دولت را از یک امتیاز و ویژگی برجسته‌ای برخودار می‌کند که هم باید ملت ایران تبریک گفت و هم برای خدمت گزاران دولت جدید آرزوی توفیق در خدمت به این ملت کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور با تاکید بر اینکه فصل جدیدی در تاریخ ایران و در مراحل نهضت اسلامی با آغاز کار دولت تدبیر و امید رقم می‌خورد، تصریح کرد: در فصلی که با خلق حماسه سیاسی توسط مردم در تاریخ ایران اسلامی جایگاه ویژه‌ای به خود اختصاص داد.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با بیان اینکه حماسه‌ای که ملت آفرید یک بار دیگر صلابت و همبستگی ملت و دولت در این نظام را به جهانیان نشان داد و گفت: با اتکا به این صلابت و همبستگی می‌شود هم در عرصه داخلی و هم در عرصه خارجی از مصالح و منافع این ملت با قوت دفاع کرد.

نهادوندیان در عین حال پیروزی در حماسه سیاسی را آغازی برای حماسه اقتصادی دانست و یاد آور شد: البته حماسه اقتصادی یک برنامه ریزی دراز مدت و یک تلاش پیگیر را می‌طلبد؛ اقتصاد کشور به دلایل مختلف در شرایط پرچالشی قرار دارد.اما هیچ چالشی نیست که با امید ملت و تدبیر مسئولان حل نشود.
ادامه دارد...
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها