امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40725
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، یک مقام بلندپایه در ستاد کل نیروهای مسلح روسیه امروز جمعه اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، یک مقام بلندپایه در ستاد کل نیروهای مسلح روسیه امروز جمعه اعلام کرد که کشتی‌های بزرگ آبی-خاکی ناوگان نظامی-دریایی روسیه در صورت ضرورت قادر هستند تا بصورت عملیاتی وظیفه خارج کردن اتباع روسی از خاک سوریه را انجام دهند.

برخی کشورهای غربی آشکارا از امکان مداخله نظامی در مناقشه سوریه صحبت می‌کنند و اطلاعاتی در دست است که احتمال اقدام نظامی علیه سوریه طی چند روز آینده را بعید ندانسته است.

این مقام نظامی روسیه با توجه به روند اوضاع کنوین پیرامون سوریه تاکید کرد: گروه کشتی‌های ناوگان دریای سیاه روسیه (متشکل از 6 کشتی) که در حال حاضر در دریای مدیترانه حضور دارد، در صورت ضرورت می‌توانند این عملیات را انجام دهند و اگر ضرورت ایجاب کند، کشتی‌های ناوگان دریای شمال نیز ممکن است به آنها بپیوندند. 

به گفته وی، برای تامین امنیت عملیات خارج سازی اتباع روسی از سوریه ممکن است کشتی‌های ناوگان اقیانوس آرام روسیه که در حال حاضر در عملیات بین المللی مبارزه با دزدان دریایی در سواحل آفریقا شرکت دارند نیز می‌توانند به کمک گرفته شوند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار