امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۷:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40731
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 44
«محمد وائل جنید» عضو پارلمان سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، با بیان اینکه تهدیدات خارجی مبنی بر ...

«محمد وائل جنید» عضو پارلمان سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، با بیان اینکه تهدیدات خارجی مبنی بر حمله سوریه،‌ امری دور از ذهن نبود، افزود: ما در طی بیش از دو سال گذشته با این تهدیدات زندگی کرده‌‌ایم و در حالت جنگ با مزدوران کشورهای خارحی در خاک سوریه به سر می‌بریم. این امر  از عزم ما را در مبارزه با تروریست‌ها نکاسته است. جنگ سوریه با تروریسم حتی در صورت حمله آمریکا و متحدانش،‌ ادامه پیدا خواهد کرد.

وی با بیان اینکه شیوه پاسخ به حمله احتمالی را اکنون مشخص نمی‌کنیم؛ تاکید کرد که دمشق در وقت مناسب واکنش نشان می‌دهد ولی آنچه اکنون می توانم بگویم این است که سوریه متجاوزان را غافلگیر خواهد کرد.

جنید با اشاره به موفقیت‌های ارتش سوریه در عرصه میدانی تصریح کرد: آنها قدرت ارتش سوریه و پیروزی‌های آن در نبرد «القصیر»،‌«الخالدیة» و «ریف دمشق» و همچنین بسیاری از مناطق «حلب» را مشاهده کردند و لذا اگر حمله‌ای به سوریه صورت بگیرد در واکنش به این پیروزی‌های ارتش است.

وی با بیان اینکه ما کاملا از حجم توطئه علیه سوریه آگاه هستیم و بیش از دو سال گذشته نسبت به این توطئه‌ هشدار بوده‌ایم. گفت: تهدیدات خارجی اخیر مبنی بر حمله به سوریه،‌ تاکیدی بر وجود این توطئه است.

این نماینده پارلمان سوریه با تاکید بر اینکه حمله به سوریه، به افزایش قدرت مقاومت و محور مقاومت می‌انجامد، افزود: اگر گمان می‌کنند که حمله به سوریه مقاومت را تفکیک و تضعیف می‌کند؛ سخت در اشتباه و توهم هستند. حقیقت امر کاملا بر عکس است. اگر حمله‌ای صورت بگیرد محور مقاومت را قدرتمندتر می‌کند. بنابراین هر آنچه در توان دارند؛ انجام بدهند ما نیز با هر چه در توان داریم در وقت مناسب و به شیوه مناسب پاسخ خواهیم داد.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها