امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40737
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 185
«خالد عبد المجید»، دبیرکل جبهه مبارزه فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، تاکید کرد که تهدیدات، ...

«خالد عبد المجید»، دبیرکل جبهه مبارزه فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، تاکید کرد که تهدیدات، دشمنی‌ها و حمله نظامی احتمالی علیه سوریه تا حدود زیادی شبیه هجوم سه گانه کشورهای انگلیس، فرانسه و رژیم صهیونیستی) به مصر است.

عبد المجید افزود: کشورهای استعمارگر قدیم که امروز در قالب آمریکا، انگلستان و فرانسه ظاهر شده‌اند، به همراه رژیم صهیونیستی، ترکیه و برخی از رژیم‌های عربی به رهبری عربستان سعودی، در حال آماده‌ کردن شرایط برای اقدام نظامی علیه سوریه‌ هستند.

وی گفت: این حمله با هدف تأمین امنیت رژیم صهیونیستی و عادی سازی روابط برخی از رژیم‌های منطقه‌ با رژیم صهیونیستی، همچنین تأمین منافع آمریکا و غرب و کاستن از نفوذ روسیه و چین در منطقه، تضعیف و محاصره ایران و نابودی محور مقاومت است و همه این اهداف چیزی جز مقدمه‌ای برای پایان بخشیدن به قضیه فلسطینی در راستای اجرای نقشه‌های آمریکایی و تحقق رویای صهیونیستی نیست.

وی افزود: در این تردید نیست که حتی اگر کشورهای متجاوز نقشه‌ها و برنامه‌های خود را عملی کنند و با وجود بهره‌مندی از قدرت بالای نظامی و آسیب پذیری جبهه سوریه، باز به پیروزی دست نخواهند یافت.

دبیرکل جبهه مبارزه فلسطین تاکید کرد که اگر این حمله انجام شود، سرانجامی همانند حمله سه‌گانه سال 1956 به مصر در دوران جمال عبدالناصر خواهد داشت.

وی در ادامه یادآور شد: همانند آن جنگ، وجود عواملی چون مقاومت سوریه، غافلگیری دشمنان توسط اردوگاه مقاومت و هم پیمانان سوریه در جهان و از همه مهمتر اراده ملت بزرگ و ارتش و رهبران این کشور، پیروزی نهایی را نصیب سوریه و هم پیمانان این کشور خواهد کرد.

وی افزود: ملت، ارتش و رهبری فلسطین در کنار سوریه خواهد ماند و به ارزش‌های ملت عرب و مبارزه مشترک وفادار خواهد بود. ما به پیروزی ایمان داریم و منطقه را به گورستانی برای نقشه‌های دشمنان مبدل می‌کنیم و دمشق نیز تا ابد، مرکزی برای تمدن، تاریخ و خاستگاه نهضت دوباره امت اسلامی خواهد بود.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار