امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۹:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40742
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 132
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تهیه‌کنندگان «افسانه دلفین 2»گفته‌اند مورگان فریمن، اشلی جاد و هنری کانیک جونیور قرارداد بازی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تهیه‌کنندگان «افسانه دلفین 2»گفته‌اند مورگان فریمن، اشلی جاد و هنری کانیک جونیور قرارداد بازی در این فیلم را امضا کرده‌اند.

این سه بازیگر، نقش‌های اصلی قسمت اول فیلم را در سال 2011 بازی کردند آن‌ها در قسمت دوم این درام خانوادگی نقش‌های قسمت اول خود را تکرار خواهند کرد.

کمپانی برادران وارنر دومین قسمت این فیلم پر فروش را با همکاری شرکت مستقل فیلم‌سازی آلکون کو تهیه خواهد کرد. هزینه تولید فیلم 20 میلیون دلار خواهد بود.

کریس کرسیتوفرسون، ناتان گامبل و کوزی زولشدورف هم از قسمت اول فیلم، دوباره نقش‌های خود را در قسمت دوم آن تکرار خواهند کرد.

فیلم‌نامه «افسانه دلفین 2»را چارلز مارتین اسمیت نوشته و خود او فیلم را کارگردانی می‌کند. او کارگردان و نویسنده فیلم‌نامه نسخه اصلی هم بوده است.

قصه قسمت دوم فیلم بر روی یک بچه دلفین تازه تمرکز می‌کند که توسط کاراکترهای اصلی قصه از مرگ نجات داده می‌شود. این بچه دولفین هوپ نام دارد و ماجراجویی‌های تازه‌ای را خلق می‌کند.

وینتر دلفین قسمت اول فیلم هم دوباره در ماجراجویی دومین قسمت آن حضور دارد و یکی از نقش‌های اصلی فیلم را بازی خواهد کرد.

کلید فیلم‌برداری «افسانه دلفین 2»ماه اکتبر در منطقه فلوریدا زده می‌شود. این فیلم قرار است برای نوزدهم سپتامبر سال 2014 به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی برود.

قسمت اول «افسانه دلفین» در سال 2011 در کمال تعجب اهل فن و تحلیل‌گران اقتصادی سینما، موفق به یک فروش بالای 72 میلیون دلاری در آمریکای شمالی شد. برای تولید این فیلم هزینه‌‌ای  15میلیون‌دلاری خرج شد.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، در همان زمان بحث تولید قسمت دوم فیلم در رسانه‌های گروهی مطرح شد.اما تهیه‌کنندگان فیلم در این رابطه اظهار نظری نکردند و پس از مدتی، ماجرای ساخته شدن قسمت دوم این درام خانواگی از یاد خبرنگاران رفت.

در همان زمان، منابع نزدیک به کمپانی برادران وارنر گفتند مسئولان این کمپانی به دنبال یک فیلم‌نامه قوی و غیر کلیشه‌ای برای قسمت دوم فیلم موفق خود هستند و تا زمانی که چنین فیلم‌نامه‌ای را پیدا نکنند ،بحث تولید «افسانه دلفین 2»منتفی است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار