امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40765
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه آمریکایی هافینگتون‌پست نتایج یک نظرسنجی را منتشر کرده است که در نوع خود یافته‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه آمریکایی هافینگتون‌پست نتایج یک نظرسنجی را منتشر کرده است که در نوع خود یافته‌های جالبی در بر دارد.

بر اساس یافته‌های این پیمایش، در حالی که بحران سوریه و خشونت‌ها در این کشور به سومین سال خود رسیده است، 51 درصد از آمریکایی‌ها یا هیچ‌چیز در خصوص آن نشنیده‌اند یا مطالبی اندک در خصوص آن به گوششان خورده است.

در عین حال، تنها 13 درصد از آمریکایی‌ها با تامین سلاح برای معارضان سوری موافق‌اند و 87 درصد دیگر یا با این اقدام مخالف‌اند یا مطمئن نیستند.

موافقین با حمله هوایی به سوریه نیز تنها یک‌چهارم جامعه آمریکا یعنی 25 درصد هستند و 75 درصد دیگر، یا مخالف‌اند یا مطمئن نیستند.

اما در خصوص اعزام نیرو به سوریه، مخالفت‌ها بسیار شدیدتر است. 65 درصد به صراحت مخالف‌اند، 24 درصد مطمئن نیستند و تنها 11 درصد از آمریکایی‌ها با چنین اقدای موافق‌اند.

عجیب است که با این وضعیت افکار عمومی در آمریکا، باز هم دولت آمریکا به حملات محدود به سوریه اصرار دارد. باراک اوباما صراحتا از اقدام نظامی علیه سوریه سخن گفته است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها