امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40767
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که محافل شرکت‌کننده در کابینه کوچک سیاسی و امنیتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که محافل شرکت‌کننده در کابینه کوچک سیاسی و امنیتی اسرائیل گفتند که نتایج ارزیابی‌های سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا که در نشست این کابینه نیز ارائه شد، نشان می‌دهد که پاسخ «بشار اسد» علیه اسرائیل متناسب با سطح تجاوز آمریکا به سوریه خواهد بود.

تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از یکی از اعضای این کابینه که در جلسات اخیر به منظور بررسی سطح آمادگی جبهه داخلی برای رویارویی با حمله شیمیایی شرکت کرده بود، گزارش داد که ارزیابی‌های شعبه اطلاعات نظامی نشان می‌دهد پاسخ اسد متناسب با حمله آمریکا و غرب خواهد بود.

وی افزود: منظور این است که در صورت حمله گسترده آمریکایی‌ها-که البته تا به این لحظه احتمال آن ضعیف است- اسد نیز به همان میزان علیه اسرائیل اقدام خواهد کرد اما اگر حمله آمریکا و غرب موضعی و محدود باشد بر اساس آنچه که روزهای گذشته نیز اعلام شد، در آن صورت فرصت اسد برای اقدام علیه اسرائیل نیز واقعا کم خواهد بود و مطابق با برآوردهای سازمان‌های اطلاعاتی اسرائیل، پاسخ اسد به صورت موضعی خواهد بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها