امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4078
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۲۹
تعداد بازدید: 162
«حسن توکل نیا» تهیه‌کننده در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره نمایش فیلم که یکی از گزینه‌های اکران نوروزی بود گفت: فیلم سینمایی «جابجا» با ...

«حسن توکل نیا» تهیه‌کننده در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره نمایش فیلم که یکی از گزینه‌های اکران نوروزی بود گفت: فیلم سینمایی «جابجا» با مضمون کمدی  می‌تواند برای اکران عید فطر مناسب باشد زیرا در عید فطر اکثر فیلم‌ها دارای فضایی اجتماعی هستند و فیلم «جابجا» می‌تواند برای اکران عید فطر مناسب باشد.

وی درباره  آماده شدن مواد تبلیغی فیلم گفت: ما تلاش می‌کنیم تا عید فطر فیلم را اکران کنیم ، پخش فیلم توسط دفتر یکتا فیلم انجام می‌شود و تلاش می کنیم تا هرچه زودتر با سرگروه‌ سینمایی در آن تاریخ قرارداد ببندیم.

وی درباره آماده شدن مواد تبلیغی فیلم گفت: در حال حاضر پوستر فیلم توسط بهزاد خورشیدی طراحی و آماده شده است و آنونس فیلم که حدودا 3 دقیقه خواهد بود توسط آرش معیریان ساخته می‌شود.

در این فیلم اکبر عبدی،افسانه چهره آزاد،مهران غفوریان مهران رجبی،جواد عزتی،گیتی قاسمی،حمید لولایی،شیوا خسرو مهر،سمانه پاکدل و... به ایفای نقش می‌پردازند.

«جابجا»داستان فردی را روایت می کند که به اشتباه با یک فرمانده جنگ جابجا گرفته می شود و باعث بوجود آمدن اتفاقاتی در زندگی‌اش می‌شود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها