امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40780
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 86
حسین مسافرآستانه دبیر چهاردهمین جشنواره تئاتر مقاومت در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس اظهار داست: بخش‌های تئاتر کودک و نوجوان، عروسکی و خیابانی ...

حسین مسافرآستانه دبیر چهاردهمین جشنواره تئاتر مقاومت در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس اظهار داست: بخش‌های تئاتر کودک و نوجوان، عروسکی و خیابانی چهاردهمین جشنواره تئاتر مقاومت از 11 الی 14 شهریور ماه در شهر تبریز برگزار می‌شود.

وی افزود: جشنواره تئاتر مقاومت به منظور همدلی و همراهی با مردم زلزله زده آذربایجان شرقی اجراهای نمایش های خیابانی را در این مناطق برنامه ریزی کرده است.

مسافرآستانه تصریح کرد: سعی داریم با اجراهای مفرح بخش و شاد دل مردم زلزله زده آذربایجان شرقی را شاد سازیم. به این ترتیب 6 نمایش خیابانی در سه منطقه زلزله زده اجرا خواهد شد و این پیشنهاد ستاد اجرایی جشنواره با استقبال هنرمندان شرکت‌کنندگان مواجه شده است.
 
به گزارش فارس،‌چهاردهمین جشنواره تئاتر مقاومت (انقلاب ودفاع مقدس) در بخش‌های خیابانی، تئاتر کودک و نوجوان و عروسکی از11 الی 14 شهریور ماه در شهرستان تبریز و بخش‌های مهمان و مسابقه صحنه‌ای هفته اول مهر ماه سال جاری و مقارن با هفته گرامیداشت دفاع مقدس، به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و بنیاد فرهنگی روایت، با همکاری مرکز هنرهای نمایشی و به دبیری حسین مسافر آستانه برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار