امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40781
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سامی یوسف خواننده انگلیسی ایرانی‌الاصل که قرار است امروز در مسقط پایتخت عمان کنسرت موسیقی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سامی یوسف خواننده انگلیسی ایرانی‌الاصل که قرار است امروز در مسقط پایتخت عمان کنسرت موسیقی برگزار کند، درباره وضعیت جهان عرب، مصر و سوریه به روزنامه مصری الیوم السابع گفت: من آدم سیاسی نیستم و مسایل سیاسی به دست سیاستمداران حل می‌شود؛ تنها چیزی که من دارم دعا و نماز برای ثبات در مصر، سوریه و کشورهای عربی است.

وی در عین حال از مسلمانان و اعراب خواست که در اعتقادات دینی خود کوتاهی نکنند و افزود: جهان غرب صاحب تمدنی جدید است که اسلام را قبول نمی‌کند پس مسلمانان نباید کوتاه بیایند.

سامی یوسف ادامه داد: غرب تقدیس کلیسا را کاهش داده و هرگز دین اسلام را که منتقد مدرنیته‌ای است که امروز در غرب حکمفرماست، قبول نخواهد کرد.

* تهیه‌کنندگان آثار هنری ماهر زین از جماعت اخوان المسلمین هستند

این خواننده موسیقی اسلامی همچنین درباره رقابت با ماهر زین خواننده سوئدی لبنانی‌الاصل که شباهت‌های زیادی به سامی یوسف دارد، گفت: میزان هواداران من با وجود ماهر زین در عرصه موسیقی تغییر نخواهد کرد اما آنچه که اتفاق افتاده این است که تهیه‌کنندگان آثار هنری ماهر زین از جماعت اخوان المسلمین هستند که سعی می‌کنند نشان دهند که وی تنها جریان دینی را نمایندگی می‌کند.

به گزارش فارس، گروه تولیدی «اواکنینگ» که سامی یوسف پیش از کارهایش توسط این گروه منتشر می‌شد گروهی مصری و نزدیک به جریان جهانی اخوان المسلمین است و این روزها آثار «ماهر زین» را منتشر می‌کند.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها