امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40790
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 46
حمید‌رضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به توصیه مقام معظم ...

حمید‌رضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری به دولتمردان در خصوص کار جهادی گفت: دولت در شرایط کنونی به دلیل ضرورت در تسریع برخی اقدامات و فعالیت‌ها تصور می‌کند که می‌تواند با روحیه جهادی و نگاه صرفا کاری مسائل را پیش ببرد و چندان به قانون‌گرایی توجهی نکند اما تاکید مقام معظم رهبری این است که بعضی از ضوابط اداری دست و پاگیر، با تمسک به قانون کاهش یافته و گردش کار را در بخش‌های تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی به حداقل رساند.

عضو شورای مرکزی موتلفه اسلامی در ادامه، حرکت و برنامه‌ریزی به سوی دولت مطلوب را مهمترین توصیه به آقای روحانی عنوان کرد.

ترقی شناسایی گلوگاه‌های فساد در سیستم اداری را یکی از مهمترین راهکارها برای مبارزه با مفاسد اقتصادی نام برد و خاطرنشان کرد: دولت باید از بازرسان امینی برای نظارت بر دستگاه‌های دولتی استفاده نماید و قبل از سازمان بازرسی کل کشور، بر امورات خود نظارت و با مفاسد اداری و اقتصادی مبارزه کند.

وی در پایان متذکر شد: نباید بین فسادهای کوچک و بزرگ تفاوتی قائل باشیم. اگر با مفاسد کوچک برخورد کرده و از مفاسد بزرگ غافل شویم به گسترش فساد کمک کرده‌ایم و نمی‌توان از این راه به مبارزه عمل و جدی با فساد برخاست.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها