امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40801
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 90
«کمال محمد علی» دبیر حزب فلسطینی «فدا» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در رام الله، ‌با اشاره به تهدیدات غربی‌ها ...

«کمال محمد علی» دبیر حزب فلسطینی «فدا» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در رام الله، ‌با اشاره به تهدیدات غربی‌ها در حمله به سوریه افزود:‌ موضع ما در حزب فدا همواره عدم دخالت در امور داخلی سوریه و مخالفت با چنین حملاتی است.
وی تهدیدات غربی مبنی بر حمله نظامی به سوریه به عنوان یک کشور مستقل را تجاوز آشکار به منشور سازمان ملل و غیر قابل قبول خواند و افزود: بر خلاف آنچه آمریکا و متحدانش تبلیغ می‌کنند این حمله  چیزی جز کشتار، نابودی و محنت برای مردم این کشور برادر ندارد. کشتار و تخریب افغانستان و عراق در جنگ‌ آمریکا علیه این دو کشور بزرگترین دلیل این ادعاست.
دبیر حزب فلسطینی «فدا» گفت: این حزب همواره خواستار حل مسالمت آمیز بحران سوریه به دور از هر گونه خشونت و دخالت خارجی است. این امر بر اساس احترام به خواسته‌های مشروع ملت سوریه در دستیابی به آزادی، کرامت و تکثرگرایی سیاسی و عدالت اجتماعی در سایه حفظ استقلال، حاکمیت و وحدت سرزمین‌های این کشور است.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها