امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۲۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40804
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 90
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالباری عطوان سردبیر سابق روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی در گفت‌وگو با ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالباری عطوان سردبیر سابق روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی در گفت‌وگو با تلویزیون المیادین تاکید کرد که رای منفی پارلمان انگلیس به طرح حمله علیه سوریه، تاکید کرد که این رای منفی ناشی از نگرانی مردم و سیاستمداران انگلیس از تبعات جنگ و پاسخ احتمالی متحدان سوریه است.

عبدالباری عطوان با اشاره به ادعاهای غرب قبل از حملات به لیبی و عراق تصریح کرد:‌ غرب می‌گفت هدفش تغییر رژیم لیبی نیست یا در مورد عراق ابتدا (در دهه 90) مدعی بود که هدفشان تغییر رژیم نیست ولی سرانجام آنجا را اشغال کردند.

این کارشناس مسائل خاورمیانه با بیان اینکه مقامات آمریکایی قصد فریب جهانیان را دارند، گفت: آغاز حملات هوایی به سوریه سرآغاز تغییر رژیم این کشور همانند عراق و لیبی است.

وی در بخش دیگری از این گفت‌وگوی تلویزیونی با اشاره به سفر هفته گذشته جفری فلتمن معاون سیاسی دبیرکل سازمان ملل به تهران ابراز داشت: مقامات آمریکا نگران هستند که دوباره در آتش بحران در خاورمیانه گرفتار شوند و سفر فلتمن در همین راستا است چرا که ایران بازیگری استراتژیک است و نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها