امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40809
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 85
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اشاره به تحولات جاری در بحران سوریه و بروز فراز و نشیب‌هایی در جبهه شرکای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای برای همراهی با آمریکا در حمله احتمالی نظامی به این کشور، اظهار داشت: سخن از حمله آمریکا به سوریه از هر جهت برای سایر قدرت‌ها می‌تواند مشکلات عظیمی را به بار آورد.

وی افزود: آمریکایی‌ها که پس از 11 سپتامبر با دروغ بزرگ «مبارزه با القاعده» به کشورهای منطقه تهاجم نظامی‌ کرده‌اند، اکنون به نفع القاعده در سوریه می‌جنگند.

سرلشکر فیروزآبادی با بیان اینکه آمریکایی‌ها در گذشته به القاعده سلاح و آموزش می‌دادند و امروز برای جبران شکست آنها می‌خواهند با یارگیری و ائتلاف‌سازی، سوریه را تضعیف کنند، تصریح کرد: صهیونیست‌ها به عنوان محرک اصلی این نوع عملیات‌ها، با حملات انتقامی مواجه هستند، روسیه نیز با حمله آمریکا به سوریه، پشت جبهه دفاع از قفقاز را از دست خواهد داد و بایستی در نزدیکی مسکو از خود دفاع کند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه خاطر نشان کرد: کشورهای منطقه که حامی این جنگ ظالمانه هستند با خسارت‌های جدی مواجه خواهند شد.

سرلشگر فیروزآبادی در پایان با اشاره به آگاهی ملت آمریکا نسبت به فریبکاری‌های کاخ سفید در بهانه‌سازی برای لشکرکشی به منطقه، تأکید کرد: مردم آمریکا متوجه می‌شوند که بهانه کاخ سفید در جنگ‌افروزی به نام القاعده یک «دروغ بزرگ» از سوی حاکمان ایالت متحده به ملت آمریکا بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها