امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40820
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 87
«شریف شحاده» نماینده پارلمان سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تصریح کرد: تهدید به حمله نظامی علیه ...

«شریف شحاده» نماینده پارلمان سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تصریح کرد: تهدید به حمله نظامی علیه سوریه از ابتدای بحران وجود داشته و طی این مدت شکل‌های مختلفی به خود گرفته و امروز به صورت دخالت مستقیم و نظامی درآمده است.
«شحاده» در ادامه خاطرنشان کرد: ما می دانیم که میان نیروهای نظامی سوریه و نیروهای آمریکا تفاوت زیادی وجود دارد.
نماینده استان دمشق در پارلمان سوریه در ادامه اظهارداشت: سوریه با توجه به نوع حمله و قدرت آن پاسخ خواهد داد و پاسخ سوریه ممکن است اسرائیل را هدف قرار دهد. ما نمی‌توانیم فعلا تحلیل قاطعانه‌ای داشته باشیم تا اینکه ببینیم شرایط چگونه پیش خواهد رفت.
وی در خصوص اینکه جنگ علیه سوریه تغییری در وضعیت بحران این کشور و معادلات منطقه‌ای به وجود خواهد آورد یا خیر خاطرنشان کرد: به نظرم این جنگ به نتیجه نخواهد رسید و اهداف آنان محقق نخواهد شد چرا که رهبری سوریه پس از حمله به گفت‌وگو خواهد نشست. کما اینکه به نظر من تا این لحظه اتفاق خاصی رخ نداده و چیزی وجود ندارد که ما بدبینانه به مسائل نگاه کنیم و به نظر من این حمله نظامی رخ نخواهد داد.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها