امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40822
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، دادگاه عالی ایتالیا (دیوان عالی) اواخر روز پنجشنبه، رأی قطعی و غیرقابل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، دادگاه عالی ایتالیا (دیوان عالی) اواخر روز پنجشنبه، رأی قطعی و غیرقابل اعتراض سیلویو برلوسکونی را صادر و او را به خاطر کمک به امپراتوری رسانه ای اش جهت پرداخت کمتر مالیات ( فرار مالیاتی)، به 4 سال زندان، محکوم کرد.

پیشتر و به حکم دادگاه در اول اوت سال جاری میلادی، برلوسکونی به چهار سال زندان محکوم شده بود که بنا بر قانونی که در سال 2006 در کشور چکمه به تصویب رسیده بود این مدت بصورت خودکار به 1 سال، تقلیل پیدا می کند.

با این حال، برلوسکونی اصرار دارد که بگوید قربانی یک دادگاه با انگیزه های سیاسی شده است.

رسانه های ایتالیایی اعلام کرده اند که برلوسکونی قصد دارد حالا به دادگاه حقوق بشر اروپا در استراسبورگ دادخواست حقوقی بدهد تا آنها وارد ماجرا شوند و قضات اروپایی را در مقابل سیستم قضایی ایتالیا قرار دهد.

البته باید این نکته را هم در نظر داشته باشیم که علاوه بر پرونده تقلب مالیاتی، برلوسکونی در حال مبارزه با حکم 7 سال زندان در شهر میلان بخاطر پرداخت پول برای رابطه نامشروع با (کریمه المحروق) مراکشی نیز است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها