امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40831
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 50
حسین گروسی نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به خبر ...

حسین گروسی نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به خبر اختصاص مبلغ 16 میلیارد تومان در آخرین روزهای دولت دهم به دانشگاه ایرانیان (دانشگاه احمدی‌نژاد) گفت: در قانون راهکارهای تأسیس دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و مجموعه‌هایی که قرار است به صورت غیرانتفاعی و غیردولتی راه‌اندازی شوند، آمده است.
وی به تأسیس دانشگاه از سوی احمدی‌نژاد اشاره کرد و با بیان اینکه از راه‌اندازی مراکز علمی و دانشگاهی استقبال می‌کنم، اظهار داشت: بهتر بود که این اتفاق پیش از این به وقوع می‌پیوست تا شائبه‌هایی متوجه آن نباشد.
این نماینده مردم در خانه ملت همچنین گفت: البته در مورد خبر اختصاص مبلغ 16 میلیارد تومان به دانشگاه احمدی‌نژاد باید بگویم که پسندیده نیست که به هر جایی که تاسیس می‌شود، کمک مالی صورت گیرد.
وی به تفکر اصولگرایی و ویژگی‌های آن اشاره کرد و ادامه داد: ویژگیهای این تفکر این گونه نیست که کسی بتواند خود را به این جریان وصل کند بلکه اصولگرایی ویژگی‌هایی است که افراد می‌توانند دارا باشند.
نماینده مردم شهریار در خانه ملت همچنین گفت: هر کار خلاف قانونی چه در دوران احمدی‌نژاد صورت گرفته باشد و چه در قبل و پس از آن، هیچگاه مورد تایید جریان اصولگرایی نبوده و اصولگرایان از اقدامات غلط حمایت نمی‌کنند.
گروسی اضافه کرد: البته اینکه ما بخواهیم با اقدام و یا اتفاقی یک تفکر را زیر سوال ببریم و آن را تخریب کنیم، اصلا درست نیست.
وی کشور را نیازمند ‌آرامش و ساماندهی دانست و گفت که باید با توجه به شرایط فعلی بهتر است حاشیه‌ها کم شده و مشکلات مردم مورد توجه قرار گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها