امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40846
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۰
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرنگار شهری فارس، در آخرین جلسه اصلاح طلبان برای انتخاب گزینه شهردار تهران، برنامه‌های 2 گزینه دیگر شهرداری برای اعضا ارائه شداما یک منبع ...

به گزارش خبرنگار شهری فارس، در آخرین جلسه اصلاح طلبان برای انتخاب گزینه شهردار تهران، برنامه‌های 2 گزینه دیگر شهرداری برای اعضا ارائه شداما یک منبع آگاه اعلام کرد که بعد از پایان جلسه، نشست دیگری بدون حضور احمد مسجد جامعی برگزار شده که علی رغم مخالفت برخی از اعضا، برای انتخاب گزینه نهایی رأی گیری شده است.

این موضوع سبب شد تا اختلاف نظرهایی بین اصلاح طلبان بعد از اعلام نام محسن هاشمی به عنوان گزینه نهایی به وجود بیاید.

محسن هاشمی و محسن مهرعلیزاده، دو گزینه‌ای هستند که در بین اصلاح طلبان با اقبال بیشتری روبرو هستند اما این اقدام سبب شد تا حتی برخی از بزرگان اصلاح طلب نسبت به این رفتار حامیان محسن هاشمی، گلایه‌مند شوند.

خبرها حکایت از آن دارد که گویا قرار است برای حل این اختلاف نظر ، نشستی با حضور برخی از اصلاح طلبان برگزار شود و در نهایت دو گزینه از سوی اصلاح طلبان به شورا معرفی شود.

گفتنی است اصلاح طلبان 6 گزینه برای شهرداری دارند و چند روز گذشته 3 نفر از گزینه‌‌ها یعنی معصومه ابتکار، محسن مهرعلیزاده واصغر نصیری برنامه‌های خود را ارائه دادند و در نشست آخر نیز  محسن هاشمی و مصطفی سلیمی به ارائه برنامه‌های خود پرداختند؛ سید صفدر حسینی نیز به دلیل مسافرت در این نشست حاضر نشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها